Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok segíteni abban hogy...

Tudnátok segíteni abban hogy mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára? (többi lent )

Figyelt kérdés

-szereti az állatok ( van egy kutyája )

- szereti a lányos dolgokat is stb...

sokmindent szeret ....

11 éves lessz !



2014. aug. 7. 13:22
 1/4 Javelin2002 válasza:
Esetleg tudom ajánlni nyaklánc karkötő ilyesmi talán ha tudsz szerezni akkor BFF nyaklánc/karkötő :)
2014. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Javelin2002 válasza:
De ha szereti az állatokat és kutyája is van valami kutyás bögrét esetleg egy plüsst (ha szereti) vagy nem tudom ismered e de vannak ilyen nagy orrú néha szemüveges sapkás meg többféle kiegészítővel kutyák párnán pólón meg ilyen dolgokon annak biztos örülne.
2014. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egyben lányos és kutyás is: [link] Lehet, hogy kisgyerekesnek tűnik, de még én is örülnék valami ilyennek:)


Biztos ismered a Claire's nevű boltot, nagyon jó, 10-20 évesekig mindenkinek találsz itt ajándékot:) Itt az angol oldala: [link]


Ha állatokkal kapcsolatosat szeretnél, ezek nagyon aranyosak: [link]


Itt tudsz egyedi dolgokat (pl. poló, pulcsi, telefontok, bögre, kitűző, mágnes) tervezni, amin rajta van egy közös képetek, kedvenc színésze stb.

2014. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Javelin2002 válasza:
Még tudnám ajánlani a Claire's boltot (remélem jól írtam) ott nagyon sok minden van nyaklánc karkötő és kutyás dolgok is.Én (nem tudom hogy ismered e és mennyire vagy közel) a Camponában szoktam vásárolni ott van egy boltjuk és nagyon jó :)
2014. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!