Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet adni szülinapra egy...

Mit lehet adni szülinapra egy 19éves fiúnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
meccsboxot
2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmmm... ez engem is érdekel, mert én is hamarosan 19 leszek :D


Nem is tudom... szerintem vmi hasznosat/használhatót adj neki, hogy mikor használja, emlékezzen rád. Legyen hosszan tartó, és használja gyakran. Amit gyakran szeret csinálni, olyat adj, mert akkor élvezettel használja. Ha még nem tetted volna meg, ismerd meg a szokásait, tudd meg, minek örülne.


Válaszolva a kérdésedre, adhatsz neki pl. egy pár bokszkesztyűt (kérj tanácsot ismerőstől); egy jó pólót, amit szívesen látnál rajta (ha tudod a méretét); egy parfümöt esetleg


Ha nem szokott nyakláncot/karórát hordani, akkor szerintem ne vegyél azt, mert félő, hogy csak a polcán hever majd.

2014. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Két dologtól függ:


-Mi az érdeklődési köre

-Milyen igényei vannak.


És természetesen attól is, hogy az ajándékozónak milyen anyagi kerete van...Én 25 éves vagyok, és abszolút nincsenek nagy igényeim, nekem elég ajándék az is, ha együtt lehetek aznap a barátnőmmel, különösebb tárgyi ajándékot nem várok el (19 évesen is hasonló voltam). Viszont mivel szeretek olvasni, és érdeklődési körökben az egyik kedvencem az ókori történelem, ezért tudok örülni annak is, ha kapok egy szép könyvet ebben a témakörben.


Persze nyilván ha valaki annyira el van kényeztetve, és nagyok az igényei, akkor az ajándékozó akár arra is gondolhat, hogy mélyebben a zsebébe kell nyúlnia. Célszerűbb lenne azonban gondolkodásmódbeli változtatást kieszközölni az ajándékozottban, ahelyett, hogy tovább tápláljuk a hiúságát, a saját érdekében.


Minden jót!

2014. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miket szeret? Mi az érdeklődési köre?
2014. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!