Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Holnap lesz a születésnapom...

Holnap lesz a születésnapom és az új munkahelyemre ami egy élelmiszer bolt mit vegyek?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem holnap leszek 22 éves, és érdekelne hogy mivel kínáljam meg a főnökeimet, illetve a munkatársaimat?

Sajnos nem vagyok ebben jártas, és teljesen bizonytalan vagyok!

Na meg ha tudtok érdemleges információt adni, akkor miképpen kínáljam meg őket???



Élelmiszer boltban dolgozom egyébként!

Van sütemény, de annyira nagy a hajtás hogy azt hiszem nem lenne az a célszerű.


2014. aug. 31. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért kéne a munkahelyeden születésnapi partit tartani?
2014. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kötve hiszem, hogy első napon szükséges lenne megvendégelned a többieket, sőt az a valószínűbb, hogy nagyon csodálkoznának. A főnökök sem biztos, hogy jó szemmel nézik. Nem is minden munkahelyen szokás ez. Én már közel járok a hatvanhoz. Dolgoztam több helyen, de születésnapozás sehol nem volt. Névnapot is csak egyetlen munkahelyemen tartottunk, s az is csak a tulajdonos ünneplése volt (egy öt fős cégben).

Ha itt szokás, akkor majd egy év múlva...

2014. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Általános iskolában csináltam ilyesmit utoljára... Ott még szokás volt, munkahelyen nem. Sőt, én kaptam virágot vagy birkás bögrét :) Amikor még voltak partyk, pezsgőztünk is (ezt Ti nyilván nem, mert olyan a munkahely), arról s a sütiről a titkárnő gondoskodott...

A falusi énekkarba még vinnék sütit, ha épp olyanom van, de ott se kötelező, munkahelyen pedig pláne nem. Persze ahány ház, annyi szokás...

2014. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell az új munkahelyen születésnapodat ünnepelni?

Nem szokás.

2014. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ciki lenne, ha te készülsz, és a kutya se köszönt fel, valószínűleg nem is érdekel senkit... Meglepődnék ha másképp lenne.


Nekem már 5 munkahelyem volt, és soha sehol nem tartottunk senkinek se szülinapi partit, még a főnöknek se.

2014. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt most hagyd ki. Ha szokás arrafelé születésnapozni, akkor jövőre vihetsz.
2014. szept. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
BOLDOG SZÜLINAPOT!
2014. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire az elején még ilyet ne csinálj. Tapasztald ki, mi a szokás, és majd legfeljebb jövőre.
2014. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mióta vagy ezen az új munkahelyen? Azóta még nem volt senki másnak ünnepe?

Ha csak pár napja/ vagy pár hete vagy, akkor ne csinálj semmit!


Egyébként tudja bárki is, hogy mikor van a szülinapod?...


Amúgy tök változó ez, van olyan melóhely, ahol nem ünnepelnek ilyesmit. Van ahol meg csak az egy irodába vagy egy részlegbe tartozók ünnepelnek.

És inkább névnapot szoktak tartani, a szülinapot ritkábban, mert azt kevésbé tudják egymásról...


Minden munkahelyen megvannak a szokások, és azt szokták követni az újak is. Szóval jobb, ha magadtól nem újítasz... Inkább kérdezz meg egy közelebbi kollégádat, hogy mi itt a szokás! De ha még tényleg új vagy, és nem voltál még részese ott más ünneplésének, akkor várj szerintem egy évet, addigra tudni fogod, és ha most elmulasztod ezt, nem fognak haragudni...

2014. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a többiek helyében borzasztóan hülyén érezném magam.

Ez ráadásul nem egy iroda,illetve nem egy olyan hely, ahova szökőévben jön idegen ember, hanem itt mindig vannak idegenek: lakók, betévedők,stb. Nem oda való.

2014. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!