Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szeptember 16. -án lesz a...

Szeptember 16. -án lesz a kisöcsém 19. Születésnapja nem tudom mit ajándékozzak neki vannnak ötletek? Akkor jöhetnek!

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mit csinál? hobbi?


Ennyi infóból vegyél neki szokásosat. számítógépes játékot, fülhallgatót, könyvet, utalványt, ruhát, tortát, piát, koncertjegyet

2014. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60%
Azert valamit tenyleg mondhatnal az ocsedrol....olyat vegyel amit szeretne... a mindennapi eleteben ami hasznos lehet, amit fel tud hasznalni a kozeljovoben, ami egy regi alom volt, stb..
2014. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki üzemanyag-utalványt.
2014. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szövegkíemelő, tisztítószer-csomag, sótartó, krumplihámozó, Coelho-naptár.
2014. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Vegyél Durexet:)))

Az poénos és jót fog nevetni rajta és felhasználhatja is:D

2014. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lonewolf66 válasza:
100%
Vegyél neki 1 vagy nem, inkább 2 csajt. Annak szerintem biztos örülne :D
2014. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg attól függ, hogy ő mit csinál, mit szeret. Én 19 éves koromtól lényegében ez év elejéig végig pénzhiányban szenvedtem, ha te már dolgozó vagy és tágabbak a lehetőségeid, lepd meg olyasmivel, ami nem óriási pénzösszeg, de ő soha nem tudna erre szánni. Akár direkt pénzt is lehet adni. Nekem például nagyon sokat jelentett volna, ha valaki betesz a "következő gitár" kasszába egy nagyobb összeget és ahhoz tudok más családi ajándékból meg saját keresetből hozzátenni és venni olyat, amilyet akarok.

De hasonló téma az utazás is, egész életemben mindig oda utaztam, ahova lehetett és nem oda, ahova akartam. Ha van ilyen vágya, akkor egy krakkói, barcelonai stb. néhány nap örök élmény lehet. Ha van rá keret és jó kapcsolat, akkor érdemes lehet tesókként együtt menni, nekem van két testvérem, de sosem volt közös bandázásunk és nagyon hiányzik, hogy a testvéreim a barátaim legyenek.

2014. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen az utazás az jo ötlet én is gondoltam rá de az csak jövöre fog összejöni
2014. szept. 9. 11:05
 9/9 anonim válasza:
Sport szereket is ajándékozhatsz ha szereret srortolni
2014. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!