Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Csak én nem örülök ha születés...

Clay Morrow kérdése:

Csak én nem örülök ha születésnapom van?

Figyelt kérdés
Már nem is örülök ha szülinapom van, sőt furán, szomorúbb leszek, hogy ismèt eltelt egy èv.. Más van-e ìgy?

2014. dec. 20. 23:46
 1/4 anonim válasza:
77%
Én is
2014. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem szimplán már nem érdekel 5-6 éve. (21 vagyok.)
2014. dec. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy ez az élet rendje. Megszületünk, felnövünk, öregszünk és meghalunk. Ezzel nem tudunk mit tenni. Inkább örülj neki és pozitívan állj hozzá pl: Milyen jó, hogy ezt az évet is megéltem.
2014. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem örülök, mert olyankor a szüleim meghívják a rokonokat (nagyi, nagynéném, nagybátyám és 2 unokatesóm) ebédre, és előtte való nap tiszta ideg anyám, hogy jaj, nem leszünk kész semmivel, meg ezt kell főzni, azt kell főzni, meg ragyogjon a lakás, mintha maga a Jóisten jönne látogatóba stb. és kb. úgy viselkedik velem, mintha én tehetnék erről az egészről, mintha én rendeltem volna meg az egész felhajtást. Amióta az eszemet tudom, ez van, ezért nekem a születésnap egy rémálom. Még az ajándékoknak se tudok szívből örülni.
2014. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!