Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 13 éves leszek és jan.17-én...

13 éves leszek és jan.17-én lesz egy szülinapi bulim. Ez eddig oké, csak nem tudom mit csináljunk. Just Dancezni fogunk, esetleg társasjátékozni, több ötletem nincs. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
13 éves lányok-fiúk jönnének, kb. 6-7-en.
2015. jan. 6. 07:15
 1/9 RainbowUnicorn válasza:
Te tudod mit szeret csinálni az a társaság
2015. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha van ps-ed vagy xbox-od akkor nyilván használjátok ki ezeket a lehetőségeket. Én mikor 11-12 éves voltam mi twisterrel játszottunk, vicces is volt meg ugye ledolgoztuk ezzel a tortát és az egyéb sütiket. Sajnos nektek még nincs annyi lehetőségeket egy szülinapot megünnepelni.
2015. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Karaoke,üvegezés,beszélgetés... :)
2015. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Sajnos egyik sincs ezek közül, de kitalálok valamit. :)

Nekem csak azzal van bajom, hogy január van, hideg van....ha nyár lenne bőven lenne ötletem; szabadtéri játékok, vízilufi dobálás...de így télre csak a Just Dance meg a forrócsoki jutott eszembe XD Köszönöm mindenkitől :)

2015. jan. 6. 16:43
 5/9 p_petra97 ***** válasza:
Teljes sötétséget csinálsz a szobádba és lehetne rémtörténeteket mesélni:) a karaoke nagyon vicces, azt ki kellene próbálnotok a bulin;) 13L
2015. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Karaoke-hoz az is elég ha mondjuk youtube-ról kerestek zenéket persze karaoke változatban és úgy énekeltek.Hidd el nagyon buli én mikor ennyi idős voltam imádtam!Ja és én is téli születésű vagyok,úgyhogy nagyon megértelek.Amúgy a forrócsokizás is jó,akár együtt is elkészíthetitek:)
2015. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Haverom buliján megnéztünk egy horrorfilmet ,és utána éjfélkor elmentünk az erdőbe bújócskázni :D Csak 1db zseblámpát vittünk, és azt csak a hunyó használhatta:D
2015. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ^^

A rémtörténetek meg a karaoke akkor jó ötlet :D

Az utolsó; tényleg jó lenne csak hideg van kint és nincs a közelben erdő xD legalábbis én nem tudok róla.

2015. jan. 7. 07:19
 9/9 anonim válasza:
karaoke, az fel tudja pörgetni a hangulatot.
2015. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!