Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Édesanyám 43 születésnapját...

LizzyRose kérdése:

Édesanyám 43 születésnapját szeretném emlékezetessé tenni egy csínytevéssel de nem tudom mi legyen az. Valami ötletes hazarendelést tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Anyum szülinapjára kiterveltük hogy a munkahelye elé megyünk egy limuzinnal és még reggel elcsenem a telefonját, hogy őt közvetlenül ne lehessen elérni. A főnökével és koléganőjével már beszéltem, hogy elkérem őt aznapra(természetesen a tudta nélkül) bele is mentek. De nem tudok kitalálni olyan nyomós indokot hogy miért kell mindenképpen hazajönnie, vagy legalábbis kimennie a buszmegállóba ahol várni fogjuk. Tudnátok nekem segíteni hogy milyen "problémával" csalogassuk haza? Azt tudni kell, hogy nem lehet bármivel hazarángatni a munkahelyéről. Előre is köszi minden válaszért. :)

2015. febr. 2. 16:26
 1/3 anonim válasza:

Először is:Boldog születésnapot édesanyádnak!

Másodszor'Mond azt neki hogy leégett a ház!

2015. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy kiégtek a vezetékek és itt áll az ajtóban az ELMÜ, de sajna senki nem tud hazajönni és nagyimnak sincs kulcsa de ez egy kicsit nagyon durvának tűnt és azt, hogy infarktusa legyen nem szeretnénk. :) felköszönteni meg "direkt" mindenki elfelejti majd és amjd ott fogjuk. :)
2015. febr. 2. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
azért a telefonját ne vedd el, rohadt ideges lesz, hogy nem találja, pedig neki már munkába kéne indulnia!!! :)
2015. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!