Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mikortól, vagy minek hatására...

Mikortól, vagy minek hatására kezd eljelentéktelenedni valakinek a saját születésnapja?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene jelentősnek lenni egy születésnapnak? Az is olyan nap, mint az összes többi. Majd ha 100 éves leszel, annak már lesz jelentősége.
2015. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy munkanapra esett (olyan napon születtem, hogy eddig 25 év alatt egyszer volt munkanap) és nem is találkoztam akkor a szeretteimmel. Akkor szinte el is felejtettem.
2015. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a család (szülők, unokatestvérek, nagyszülők) egyre jobban kezdett széthúzni, minél idősebb lettem annál jelentéktelenebb lett számukra is és ezáltal számomra is..kb 14 éves korom óta. idén leszek 18, nem túlzottan izgat
2015. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jegenye85 válasza:

Szerintem ez rajtad mulik es a csaladodon,hogy mennyire tartotok ossze :)

Mi meg a nevnapokat is megunnepeljuk ,igaz csak par szendvicset meg pogit szoktam sutni meg meg valami edesseget es jokat szoktunk beszelgetni.

2015. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 teelapo válasza:
Nem szeretem az ünnepeket. Azt vallom, hogy a hétköznapok legyenek "jók": érdekes dolgokat csinálj néha (turizmus, sport..), néha lógj a barátokkal, rokonokkal, ismerősökkel is.
2015. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!