Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen háborús szülinapi...

Szofi777 kérdése:

Milyen háborús szülinapi ötleteket tudtok? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Nyáron lesz a szülinapom....és szeretném, ha nagyon jól sikerülne. Ez a buli lesz a 13., és öhm.... lány vagyok. A háború témát választottam és eddig ezek jutottak eszembe:

-vokitokik (állnevek)

-(fa)kardok

-(játék)puskák

-2 csapat

-egyenruha (kék és piros pólók vagy vmi kevésbé feltűnő megkülönböztető jel)


Kb. 10-en leszünk. Az udvarunkban tartom a bulit, ami elég nagy...vannak mászható fák, faház fakupac, raklapok, kisházikó, bokor...de ha szükséges a közelben van a "Kiserdő" mellette kis mező és szántóföld; da is kimehetünk.


Valakinek van még ötlete? Előre is köszi!



2015. márc. 11. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
walkie-talkie és álnév.
2015. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
számháború?
2015. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a számháború jutott az eszembe, de végül is elvetettem. Számháborúhoz több ember kell, és erdős terület, ahol jól lehet álcázni magad, el lehet bújni.
2015. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FarCry506 válasza:
Ahhh, de vagány csaj lehetsz....:DD Végre egy lány aki tisztelettel tekint a háborúkra és ezt a saját születésnapjába foglalja..:) Én magam is ilyen vagyok a szobám tele van katonai dolgokkal álcahálótól elkezdve az alakmásító rudakig...anno mi csináltunk befötes gumi lövő puskát...:D volt egy léc a kivánt távolságra szögeltünk rá merőlegesen egy kisebb fadarabot ráhúztuk a léc elejére a gumit és beakasztottuk ebbe a felsögelt fára..ha meghúztuk a fadarabot akkor lecsúszott róla a gumi elsütő billentyűként funkcionált ..:D mi ezzel múlattuk az időt...jah, még valami...gránát gyanánt...egy zacskó csücskébe lisztet teszel, majd lekötöd a csücsköt levágod a fölösleges zacskó részt és kész a gránát..emlékszem haverék világosbarna házfalára ami tele volt ilyen liszt nyomokkal..:D Amúgy meg Boldog Születésnapot!
2015. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De nagyon kedvellek :D


Használható információ most nem jutott eszembe, csak gondoltam ide offolom,hogy nagyon szimpi vagy, remélem jó lesz a buli, és boldog születésnapot! :D

2015. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha szereted ezt a háborús témát, akkor nézd meg ezeket a filmeket, csak úgy mellékesen mondom, mert én is oda vok ezért e témáért:D tudok pár jó filmet:

- Majd újra lesz nyár

- Generációk háborúja

Az utóbbi 3 részes de nagyon jó!!!

2015. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!