Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátnőm fiának...

Mit vegyek barátnőm fiának születésnapra?

Figyelt kérdés
Barátnőm fia most lesz 14 éves. Mit vegyek neki? Férfi parfümre gondoltam, de várok más ötleteket is.
2015. márc. 11. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább borotvahabot, mint parfümöt.
2015. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Vagy esetleg egy értékesebb villanyborotvát. Előbb-utóbb úgy fog borotválkozni. Ha meg épp hosszú szakállat akar majd növeszteni, akkor pech.
2015. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkabb parfüm, az sokkal fiatalosabb ajándék...nagypapáknak szoktak borotvahabot ajándékozni. Esetleg valamilyen könyv, vagy ha az nem érdekli akkor játék (xboxhoz, pchez vagy pshez) ez attól függ mije van. Ami még jó ajándék az a sportruházat, vagy pénztárca.
2015. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illik tisztálkodószert ajándékozni,mert az olyan,mintha azt mondaná az ember,hogy szüksége van rá,nem tisztálkodik eleget.

A parfümmel az a baj,hogy nem biztos,hogy tetszeni fog az illata.

SEmleges ajándékot kellene,mert nem tudni,hogy mi tetszik neki.Könyvet pl.

2015. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!