Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a főnököm születésn...

Mit vegyek a főnököm születésnapjára?

Figyelt kérdés
Ma mondta, hogy holnap lesz a születèsnapja, én meg ùgy gondoltam, hogy meglepem hètfőn. Olyan 50év körüli ùr. Ötletek?
2015. márc. 13. 12:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mi egy kisvállalat vagyunk,könyveket és határidőnaplókat forgalmazunk.Nagyon jó fej a főnök ,van humora és nem nézi le az alkalmazottakat.Ha baja van velünk összehív minket és elmondja,egy nagyon korrekt ember,nem kívánok jobbat a csapatunknak.Igazából nem seggnyalás miatt szeretném meglepni,csak azért hogy jó napja legyen.Volt amikor elfogyott a kávém és kértem az egyik kollégámtól,ő meghallotta és másnapra vett 5 csomaggal a cég dolgozóinak,azóta mindenki kávézhat az ő vagy a cég kontójára.Szerintem megérdemel egy kis törődést.:-)
2015. márc. 15. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!