Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nektek is rosszul esne a...

Nektek is rosszul esne a helyemben?

Figyelt kérdés

A múlthónapban volt a születésnapom.A 18.De nem volt pénzünk.De így is kaptam a szüleimtől egy szál műtulipánt és 2 db gumicukrot.

Hozzáteszem minden második szülinapomat tartjuk csak meg,nem járok bulizni és igazán barátaim sincsenek.

Anya nemrég megkapta a fizuját és megígérte hogy bepótoljuk a szülinapomat és sütünk itthon tortát és meg is hívhatok valakit.Sose volt még vendég a szülinapomon.

Nagyon megörültem.Szóltam az egyik jó lány ismerősömnek hogy lesz szülinapom és elhívtam.

Nos anya szerintem megfeledkezett erről.Hiszen mindent megvett Húsvétra.De a tortához semmit nem vásárolt és nem is hozza fel.Hozzáteszem a lányt holnapra hívtam.És nincs semmi.Most mit mondjak neki!? :O Annyira égő!

18/L


2015. ápr. 6. 02:36
 1/2 anonim válasza:
Szia. Én nagyon mèrges lennék,de ne rémülj meg. Nem csak tortával lehet ünnepelni.:) süssetek süteményt vagy hívd el az ebédre :) én ezeket tenném
2015. ápr. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálom belegondolni magam a helyedbe.


Ami elég nehéz,mert én születésnapomra a szüleimtől -anyukám azt mondja- egy-egy puszit kaptam.Igaz,hogy a sajátjukat se ünnepelték;de mégis,a gyerekükét talán lehetett volna.


Te eddig minden második születésnapodat ünnepelted velük,és ez az lett volna.Emiatt vagy letörve.

Viszont kaptál -akármilyen- virágot.Sőt a mű még jobb is,nem hal meg,el is teheted!

Kaptál édességet is,a gumicukrot.Nem felejtettek el!Szuper!

Szerettél volna vendéget a szülinapodra,és bár jön,nem azt kap,amit mondtál neki.Ez ciki.De nem halálos.

Szerintem pont jól fogjátok érezni magatok,ha a régi fényképeid nézegetitek.Az jó mulatság,akármikor.


De már biztos meg is oldottátok.Mi volt?

2015. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!