Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit ajánlanátok 15. szülinapra...

Mit ajánlanátok 15. szülinapra egy lánynak?

Figyelt kérdés
Barátnők vagyunk és meg szeretném lepni valami aprósággal.:)

2015. ápr. 6. 14:02
 1/4 anonim válasza:

Off: a barátnője vagy, neked kéne tudni.

De hogy segítsek is... Milyen lányról van szó? Írhattál volna pár dolgot.

Amúgy pár ötlet: -Könyv, Fülhallgató, ha zeneőrült, valami szépet, telefontok, valami ruhát, ékszert, ha édesszájú, akkor valami különleges édességet.

Persze, mindegyikből valami jót... mondjuk ne csak egy fekete fülhallgató legyen, vannak olyan jók.

2015. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Imádja a divatot, és a zenét, könyveket is. Köszi az ötleteket:))
2015. ápr. 6. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fülhallgató jó ötlet:) Könyvet én annyira nem mernék választani mert nem biztos, hogy tetszene neki. Persze, ha tudod, hogy mit olvasna szívesen vagy, ha van valamilyen sorozat, amit szeret, akkor ez egy jó ajándék tud lenni. Én fülbevalónak nagyon örülnék mert imádom őket, de egy nyaklánc vagy karkötő is jó lehet. Körömlakkot esetleg vagy valamilyen ehhez kapcsolódó dolgot (pl. "pöttyöző" vagy lehet kapni ezerféle ilyen kövecskét és egyéb ilyen díszítő cuccokat)? Labello? Mi egy barátnőmmel még ilyen kis kemény fedeles mintás jegyzetfüzeteket ajándékoztunk egymásnak, ami lehet, hogy ilyen sulis ajándék vagy nem is tudom, de szerintem aranyos és hasznos is. Esetleg sálat is vehetsz neki, az még talán nem olyan drága, bár nem tudom mennyit költenél rá. Én nem szeretek drága ajándékokat kapni barátoktól mert mindig kellemetlenül érzem magam, hogy "ezt most miért?":)
2015. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 2.válaszoló:)) Tényleg sokat segítettél, aranyos vagy.
2015. ápr. 9. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!