Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehet venni egy 20 éves...

Mit lehet venni egy 20 éves lánynak szülinapjára akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés
4-en vennènk neki ajándèkot csak nincs használhato ötletünk.

2015. jún. 10. 19:41
 1/5 Ibra1536 válasza:

Ha tényleg mindene megvan akkor venni úgyse tudtok neki semmit. Itt a kézügyességeteket kell elővennetek, gondolom korban ti is 20 körül vagytok, mindenkinek van 1 szakmája, pl.: asztalos készíthetne neki 1 jó széket, vagy kőmüves ha van kutyája a csajnak készithetne neki 1 kis házikót beton alappal, tégla fallal, cserép tetővel és 1 kis kéménnyel. :D

Találjatok ki valamit 4-en.

2015. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátotok, akkor valami személyeset. Nyilván tudjátok, mit szeret. A kedvenc csokija, a kedvenc süteménye, esetleg egy közös kép rólatok bekeretezve, plüssállat, aláírt póló valami egyedi mintával, cserepes virág, amit gondozhat, vagy hívjátok meg moziba egy jó filmre... fessetek neki közösen valamit egy lepedőre, vagy írjatok ki egy CD-t a kedvenc számaival... fűzzetek gyöngyökből egyedi karkötőt és nyakláncot, esetleg mindegyikőtöknek egyformát, olyan barátságkarkötőnek... fizessetek be egy közös fotózásra... szervezzetek születésnapi bulit... állítsatok össze egy kis csomagot a kedvenc sminkcuccaiból, testápoló, habfürdő, pálmafa alakú szivacs, stb... vegyetek neki a kedvenc röviditalából egy üveggel... vagy vigyétek el egy koncertre meglepiből... vagy adjatok neki egy ajándékutalványt fodrászhoz, kozmetikába, vagy valamelyik ruhaüzletbe... esetleg vegyetek valami vicceset egy szexshopban vagy partykellékes boltban. Vagy egy szép könyvet egy olyan témáról, ami komolyan érdekli, pl főzés, manikűr, állatok, bármi... a hobbijai meg a kedvenc dolgai alapján csak kitaláltok valamit :D
2015. jún. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

néha a legegyszerűbb ajándékok a legjobbak!


összedobhattok neki egy meglepetésbulit, ahol ti csináljátok a kaját, valami különlegesebb süteményt, azt, amit szeret + kedvenc zenéi, tematika, hangulat stb.


az együtt eltöltött idő is baromi jó ajándék. :)

vannak pl. ilyen csoportosan játszható kijutós játékok, vagy kalandparkba is elvihetitek. attól függ, mit szeret, mi érdekli.

2015. jún. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyűjtsd össze Pár képét. Csinálj egy fotó albumot es irj hozzá idézeteket. Vagy történeteket
2015. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lányom is most tölti be a 20.életévét.Már kapott egy klassz kabátot, nagxmamától.igaz nem volt olcsó, de minőségi.

Én még mindig gondolkozom mit adjak még hiszen 20 lesz, és tényleg.Mire vágytam én 20 évesen? Akkor se mobil semmi nem volt nekem.

Parfüm esetleg, még de van az is sok neki.Bögrével is tele már a szekrény, könyv? Nem igazán olvas, sok a tanulás,

Egy nagy ajándékot tervezek amitől boldog lesz! ugyanis dohányzom.És 15.- én befejezem a dohányzást, végleg leteszem😊!!!

Ennek nagyon örűl, a többit együtt kiválasztjuk vagy ha ruha akkor mindenképp!

A tortája meglesz ! 🙂🥮🤩🥳

2021. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!