Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Különleges, egyedi ajándék...

Különleges, egyedi ajándék születésnapomra. Sikerülhet "megszerezni"?

Figyelt kérdés

Már régóta álmodozok egy olyan születésnapi ajándékról ami nem mindennapi.Sokaknak persze jelentéktelen lenne,de nekem az arany se válthatná ki azt a picinyke dolgot,amit történetesen szülinapomra szeretnék kérni.Ez pedig nem más lenne,mint egy karkötő.A különlegessége pedig,hogy a kedvenc lovam (aki nem az enyém) szőréből (farok/sörény) lenne,vagy benne lenne a karkötőben.Életem egyik legszebb ajándéka lenne.Viszont több gond is van vele.Mégpedig,hogy nem tudom,hogy az oktatóm (akié a ló) megengedné,hogy egy kis tincset kivágjunk mondjuk a farkából.Nem hiszem,hogy a lónak és a gazdájának ártanék vele... A másik gond pedig az,hogy valakinek meg kéne csinálni ezt a karkötőt (összefonni,esetleg egy bőrből készült karkötőbe belefonni) az pedig nem én leszek,mert a kézügyességem egyenlő a nullával... Tehát a kérdés : Szerintetek mennyi esélyem van egy ilyen egyedi karkötő "megszerzésére"?


A válaszokat előre köszönöm! Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok! 12/L



2015. jún. 16. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is mindenképpen kérdezd meg az oktatódat,bár személy szerint nem hiszem hogy ellenére lenne,tényleg nem ártasz vele semmit.Viszont mindenképpen mondd el neki,miért szeretnéd:)

Ha sikerült megszerezned,esetleg bőrdíszműveshez tudod elvinni szerintem,bár ebben nem vagyok teljesen biztos.

2015. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"az oktatón megengedné,hogy egy kis tincset kivágjunk mondjuk a farkából."Már először félreértettem :D
2015. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég bizarr ajándék szerintem,de nincs jogom senki felett se ítélkezni.Ha az oktató és a családod megért és "elfogadja" a kérésedet talán kivitelezhető ez az ajándék.


Majd küldj privit mi lett a vége okés ? ;)

2015. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze,majd küldök.:) Remélem sikerül megszerezni az engedélyt az oktatómtól és a szüleimtől is. Max. a lónak lesz egy kicsit furcsa. XP
2015. jún. 19. 15:57
 5/8 anonim válasza:
Erre a hangok utasítottak? De tudok ajánlani egy nagyon jó pszichológust privátban.
2015. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ajánlj nyugodtan.Tudod,amennyire őrültségnek tűnik ez neked,nekem annál fontosabb...Nincs szebb lovas ajándék ennél,mellesleg úgy hogy 5 éves korom óta a lovakkal foglalkozok,6 éve lovagolok és éltem már azzal a lóval elég szörnyűséges pillanatokat (pl. amikor egy balesetemben majdnem agyontaposott) és igen,nekem ez a büszkeségem,hogy ennek ellenére ő a legszebb kincsem (persze a családomon kívül).Ha meglenne ez a karkötő akkor egész életemben hordoznám és 50 év múlva is eszembe jutna,hogy milyen kalandokat éltünk át mi ketten.Számomra többet érne,mint egy gyémánt nyaklánc.Ha neked ezzel bajod van akkor szólj,mert szívesen bővítem a véleményem! ;)
2015. jún. 29. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, sikerült? :)

Egyébként bármilyen művész szerintem szívesen elkeészíti. ;)

Egyéébként én nagyon szép és különleges ajándéknao tartom, ötletes. :)

2015. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos még nem kérdeztem meg sem a szüleimet,sem az oktatómat,de oktatóm mondta,hogy a le lesz vágva a sörénye meg egy kicsit a farkán is igazítanak,úgyhogy lassan fel fogom hozni a témába,hogy mi lenne ha...

Remélem megengedik.Egyébként apukám művész,de ő festő ahogy én is annak készülök,na meg lovasnak,de nem nagyon ismerünk más művészt (talán a lovas barátom,aki mindenféle karkötővel foglalkozik,még bőrrel is) neki szeretném most elmondani,hátha tud segíteni.És köszi,hogy jó ötletnek tartod,mert ahogy láttam mások inkább bizarrnak... ^^

2015. júl. 22. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!