Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 16 éves lánynak (egyik legjobb...

16 éves lánynak (egyik legjobb barátnőm) milyen ajándékot vennétek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 18:34
 1/5 anonim válasza:
ha k*csög lennék, leírnám, hogy a te barátnőd, te jobban ismered meg ilyesmik, de nem sokat segítenék vele, szóval írok pár dolgot, válogass belőle. karkötő, nyaklánc, bögre valamint póló (akár nyomtathatsz rá saját mintát is hogy egyedibbé tedd), csoki, körömlakk, könyvek, plüss, vagy menjetek moziba, bobozni stb.
2015. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így nehéz, mivel nem írtad le miket szeret. De esetleg nyaklánc, karkötő, fülbevaló (ha szokott hordani), könyv, dvd... ruha, esetleg valahova elmenni, meg lehet csináltatni képes puzzle-t. :) Ha esetleg leírnád mit szeret...
2015. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tünde :) válasza:

Ha a legjobb barátnőd akkor tudod h mi a kedvenc könyve :)

Èn azt vennék neki ha még ninvs neki meg. Mondjuk szerintem sok közös képetek lehet mivel legjobb barátnők vagytok egy pàrnára rànyomtatni a közös fotòtokat :)

Stb. Nyaklànc, Dvd ( kedvenc filmje)

2015. jún. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedvenc zenei válogatásotok. Naptár a kedvenc képeitekkel, de ha nem vagytok enyire összehangolva, óriás táblás milka csoki, illatgyertya, parfümőkkel nagyot dobbanthatsz, ha viszont drga, vedd meg a parfüm testpermet változatát, ami kb feleannyi (dm, rossman), könyv (én rá vagyok szokva és sírva örvendek nekik, bizsu fülbevalók, ha bírja a füle, bizsu nyakláncok. Nyilván nem ezüst, mert gondolom még nincs sok pénzed. Vannak helyek, ahol képeket egy mágneses lapra nyomtathatsz, így ha egy egyszerű painttel szerkesztesz egy egyszerű mozaik képet, és azt kinyomtattatod, felrakhatja a hűtőre. Nekem is van ilyenem. Nem olyan hű de drága a mágneses lap. Fürdősó, Hajszínező ( 28 hajmosás után visszanyeri az eredetit), ezt érdemes vele együtt. Kivenni egy jó filmet, popcorn, cola v. amit akartok és egy csajos este, vagy elmenni egy jó buliba és állni a jegyét. Venni neki egy jó felsőt, ami tetszik neki (ezt is érdemes vele) Elvinni bármilyen üzletbe, mondván, hogy egy barátnődnek akarsz ajándékot venni, segítsen már (ezt érdemes pár hónappal előbb, mint neki lenne, hogy ne legyen feltűnő) és megvenni, ami szerinte jó ajándék lenne... Remélem jó ötleteke adtam. Sok szerencsét!
2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vibrit, annak tuti örülne!! ;) :D
2015. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!