Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/készítsek neki?

Mit vegyek/készítsek neki?

Figyelt kérdés

Egy 14. születésnapját ünneplő fiúnak kellene valami ütős. DJ szeretne lenni, de nem ismerem a zenéket amiket hallgat, mert teljesen más a zenei ízlésünk. Lehet valami személyes vagy más ötlet is. Az élmény dolog kilőve mert nem sok időm van. Tehát valami tárgyi ajándék kéne egy idegennyelvet(angol, svéd), zenét kedvelő, nagyon szerelmes fiúnak. Általában ki tudok találni valamit, de most elakadtam. Én a barátnője vagyok:)

Köszönöm a Segítséget!:)



2015. júl. 5. 20:54
 1/8 anonim válasza:
barátnője vagy és nem tudod mit szeret?
2015. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a lenéző kommentet

Számítottam az ilyen sekélyes emberekre

2015. júl. 5. 20:59
 3/8 anonim válasza:
nem lenézlek csak meglepődtem. Nem kell egyből felkapni a vizet istenem..
2015. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez igazán meglepő, valóban
2015. júl. 5. 21:01
 5/8 anonim válasza:
Biztos nem annyira jó DJ mint én
2015. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Esetleg ha vannak közös képeitek, kinyomtathatnád és csinálhatnál belőle egy kis füzetecskét. A képek alá meg a közös emlékeket/élményeket vagy egy egy vicces kommentet írhatnál.(+ hagyni helyet a további képeknek a jövőben) Nem kellene sok kép ehhez.. :)
2015. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az előző ötlet is csodás,de mondjuk ha kevés időd van elég ha egy képet kinyomtatsz és egy általad készített képkeretbe teszed. Boldog szülinapot neki és sok boldogságot Nektek. 😊
2015. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, varok meg otleteket!:)
2015. júl. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!