Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen otthoni programokat...

Milyen otthoni programokat ajánlotok szülinapi bulira 12-13 éveseknek?

Figyelt kérdés
pl.: activity

2015. aug. 30. 14:02
 1/7 anonim válasza:

Szia :)

Én is ennyi éves vagyok és nemsokára lesz a szülinapi bulim :) Tavaly is úgy volt és idén is úgy lesz hogy csak 3 barátnőmet hívom meg. Nem tudom hogy ti mennyien lesztek de ha ti is kb ennyien akkor szerintem nézzetek youtubeon vicces videókat vagy videoklippeket,nézzetek meg egy jó filmet egy zacskó csipsz társaságában,beszélgessetek,olvassatok fel vicckönyvből vicceket,menjetek el a városba/faluba fagyizni,...legalábbis mi tavaly ezeket csináltuk és szerintem most is ezt fogjuk tenni :)

2015. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De kb. 11-en leszünk úgy hogy nem tudom felhasználni a tippet. De tényleg köszi! :)
2015. aug. 30. 18:51
 3/7 horbeni ***** válasza:
társas, grillezés,sütés-főzés, beszélgetés
2015. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. aug. 31. 12:56
 5/7 anonim válasza:
Pinata, meg 1 perc és nyerszes játékok aztána végén legyen nyereményhirdetés, ha van lehetőségetek legyen karaoke 🎤 verseny is, meg ha van kertetek és estig lesz a buli akkor bátorság próba, igaz erdőben izgisebb...😉
2015. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs nem olvastam hogy otthoni. De kertben még lehet!
2015. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :))
2015. okt. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!