Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ötleteket adtok hogy hogyan...

Ötleteket adtok hogy hogyan szervezzem anyukámnak az 50-edik szülinapját?

Figyelt kérdés

Olyan ötletekre gondolok mintpl.: milyen lufokat vegyek...

7-en lennénk összesen. Amiket jó lenne tudni:

Mikor, hogyan hánykor

Anyum tanár ezért nyolc óra elött kell hogy legyen. Nővéremmel szervezem és a barátnőinkel. 11-14 éves gyerekekről van szó. Busszal eltudunk menni bevásárolni. Nem tudom hogy hogy csaljuk el otthonról ha hétvégére esik a szülinapja. Remélem érthetően írtam le mert gyorsan jell írnom nehogy anya megtudja hogy meglepi buli lesz számára. Légyszíves ne írjatok cinikus és sértő megjegyzéseket mert nem szeretem. Előre is köszönöm! :)



2015. szept. 12. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Reggel nyolc óra előtt szülinapi bulit tartani?


Szerintem már most meg tudod nézni naptárban, hogy milyen napra esik.


Most akkor nem otthon akarjátok tartani? Ezt sem értem.

2015. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha úgy értitek,hogy reggel8 előtt egy gyors meglepi akkor indítasz szülinapi zenét és egy kis tortával gyertyával énekeltek neki.Ha úgy érted hogy egy összejövetelt szervezni a délutánra (akkor nem értem ezt a 8 órát)akkor mivel fiatalok vagyok vásároljatok be aprósüteményekből üdítőből esetleg valami tésztasalátát vagy muffin-t süthettek mert az könnyű.vegyetek lufikat és krepp papírt dísznek esetleg tűzhettek feliratot az ajtóra hogy "boldog szülinapot".
2015. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!