Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a szülinapomra?

Mit kérjek a szülinapomra?

Figyelt kérdés
11 leszek októberben . Mit kérjek ? Ötletek jöhetnek ! Ja , magamról : szeretek olvasni , van egy kutyám , 11 leszek ( mar írtam 😀 ) , úszom . Most ennyi jutott eszembe ! 😀😀😀 a válaszokat előre is köszi ! 😛😝😜😀😃😄

2015. szept. 22. 19:55
 1/8 anonim válasza:
100%

Nekem is októberben van, 13án :D az én párom is kérdezte hogy mit szeretnék sokadik semmit után kiböktem, hogy őszi kabit, mert arra van szükségem. Okt. 23án lesz évfordulónk, arra könyvet kért, mert kiolvasta amit szülinapjára kapott tőlem. Mi mindig hasznosat kérünk. Kérj te is hasznosat. Pl uszáshoz, vagy könyvet, vagy a kutyusnak egy új nyakörvet ha a mostani elkopott vagy nincs. Vagy van e valami ami nagyon érdekel ahoz dolgokat ilyemit. Vagy ruhákat.

23L

2015. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszod ! Amúgy pedig a divat érdekel , mar ki is néztem egy jo kis könyvet . 😀😀😀 nekem október 25.-én van a szülinapom
2015. szept. 22. 20:46
 3/8 anonim válasza:
Előre is boldog szülit :)
2015. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. szept. 23. 14:46
 5/8 A kérdező kommentje:
1-es ! Boldog szülinapot ( holnapra ) 😀 🎀🎁🎂🎋🎍🎉🎊🎈💌
2015. okt. 12. 14:27
 6/8 A kérdező kommentje:
🎉🎊🎍🎋🎀🎁🎂💌
2015. okt. 12. 14:28
 7/8 Garrison 2001 válasza:
A Ragyogás című könyvet Stephen King-től. XDD nem, csak vicc volt, ha szeretsz olvasni, sztem kérhetsz vmi könyvet is. Vagyis éppenséggel a ragyogást is kérheted, feltéve, hogy szereted az ilyeneket. :)
2015. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a szulinapi BULIM de koszi a valaszt ! 3000ft értékű könyv utalványt kaptam , meg meg sok sok mindent ! 😀😀😀😀😀
2015. okt. 18. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!