Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátnőmnek születé...

Mit vegyek barátnőmnek születésnapjára?

Figyelt kérdés

15 éves lesz,lány és tanácstalan vagyok minden féle ajándékozási téren. Szereti nagyon a néptáncot, a barátit egyszerűen egy csupa rózsaszín lány aki mindenkit szeret és senkivel nincs baja :D

Előre köszönöm a válaszokat előre is remélem sok ötletet tudtok adni :D



2015. okt. 30. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy aranyos plüssnek (puha) minden lány örül! Esetleg szép, rózsaszín napló, névre szóló tollal. Kézzel készített dolgok? Ha tudsz varrni (bár a fiúk nem nagyon tudnak), akkor egy szép sállal is meglepheted. Esetleg egy jó illatú gyertya (eper, málna, narancs), aminek a tartóját (üvegből legyen!) te díszíted. Hidd el: a kézzel készített dolgoknak egy lány sokkal jobban örül! Én személy szerint a gyertyás tippet ajánlanám, és ha bőkezű vagy, a gyertya egy pihe-puha plüssel együtt csodás ajándék.
2015. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem mindig romantikus ha kézzel készített dolgokat adsz neki.Szerintem ha nagyon tanácstalan vagy érdemes megkérdezni a barátnőit , ők biztos ismerik az ízlését :)
2015. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Randi egy panelház tetején(kettesben)? Rendelsz pizzát, viszel fel neki valami lónyálat, letöltesz egy jó filmet a netről, ültök a szélén, dumáltok, stb.
2015. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!