Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Csak én vagyok vele így, vagy...

Csak én vagyok vele így, vagy más sem szereti a születésnapi ajándékokat?

Figyelt kérdés
Azzal ki vagyok kibékülve, hogy összeül a család és a barátok egy kellemes estére, amikor nosztalgia van, vidám beszélgetések... DE AMIKOR VALAKI EGY MÉREGDRÁGA, PUCCOS AJÁNDÉKOT VESZ NEKEM, ATTÓL HERÓTOM VAN...

2015. nov. 21. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy örülök e neki, vagy nem.
2015. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az ajándékozást, mert mindig olyan valamit kapok, aminek nem örülök, és ezt ők is tudják, mivel nem szoktam hazudni, hogy tetszik az ajándék, ha nem, utána meg el van rontva a hangulat, megy a sértődés, stb... :/ Már többször mondtam, hogy inkább ne vegyenek semmit, mert úgysem találják el, minek örülnék és úgyis ez lesz belőle, de nem tanulnak a hibáikból!
2015. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van benne valami, anya is olyan mint te. :D Nem az számít, hogy ki veszi a legdrágább ajándékot, hanem a szülinapost kell ünnepelni, vacsorázni, beszélgetni, örülni egymásnak. Mondjuk ha tényleg nagy szeretettel adja azt a méregdrága ajándékot, akkor annak is lehetne örülni. :)
2015. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát utolsó előtti te elég nagy tuskó lehetsz.Nem hogy örülnél hogy valaki gondol rád. Egyébként meg mond meg nekik hogy mit szeretnél, vagy amikor beszélgettek próbálj rá utáni valahogy. A kérdezőnek meg ha szerettettel adják, és tényleg szükséged van arra a dologra, ha ők megengedhetik maguknak akkor szerintem azzal nincs semmi gond. Egyébként meg ha herótod van tőle akkor küld el nekem az ajándékot. : )
2015. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!