Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek a 18. szulinapomra?

Mit kérjek a 18. szulinapomra?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva leszek 18 éves. Szeretnék valami jelképeset de nem horror összegben, maximum 20-30 ezer ft értékben. Nincs túl sok ötletem, de anyukámék már nagyon faggatnak. Nektek esetleg van valami ötletetek?:) Előre is köszönöm!

17/L



2015. nov. 22. 13:39
 1/8 anonim válasza:
Hát ha már te sem tudod h mit akarsz,mi honnan tudjuk ?? Attól h leirjuk h mi mit kérnénk, nem biztos h neked is az kellene, vagy jo ajándék lenne. Te neked kell tudnod mit szeretnél, mire van szükséged ...
2015. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont arra vagyok kíváncsi, hogy más minek örülne, hátha ötletet ad. Ha azt a választ vártam volna, hogy "azt neked kell tudnod" akkor nem írtam volna ki a kérdést.
2015. nov. 22. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ne másokat kérdezz, van akinek sok mindenre szüksége van, de nem kapja meg, mert nem tehetik meg. Szóval az leirja mit szeretne, neked az meg biztos meg van, vagy éppen téged az nem érdekel, vagy bármi. Van aki egy kis szeretetnek is örülne, vagy épp egy családnak, nem hogy mindenféle hülyeségnek.. Lehet lepontozni. ;)
2015. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Vagy ha lenne mit zabálnia, ezt kihagytam. :)
2015. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kepzeld az elso válaszom a szüleimnek nekem is az volt, hogy nem kérek semmit mivel mindnem meg van. Erre ők azt mondták, hogy ebbn az osszegben gondoljak ki valamit. Nincs ötletem ezért segítséget kértem de látom hogy itt túl sok a rosszindulatú ember. :)
2015. nov. 22. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánosítani, ez esetben csak én vagyok a rossz indulatú, nem mások.
2015. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én hajgöndörítőt kértem azt az újfajtát, ami magától felcsavarja a hajat. Erre vágytam a legjobban, gyönyörű szép hullámokat csinál :) persze nem egy embertől, hanem az összes, aki ajándékozni akart összerakta a pénzt és úgy, egy embertől nem is várnék el ekkora ajándékot, mivel elég drága.
2015. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SenkiAlfonz2 válasza:
én még messze vagyok az évszámtó DE: én örömel segítek csak én nekem fontos lenne a személyiséged mert fiú létemre nem tudok vaktában lövöldözni szóval milyen ajándékokat kaptál amik nagyon tetszetek meg ilyenek ha válaszolsz én is
2015. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!