Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tinédzser (15) szülinapi...

Tinédzser (15) szülinapi bulira ötletek? 14/L Többi lent.

Figyelt kérdés
Jövőhónapban (Januárban) lesz a születésnapi bulim. Már a hely is ki van bérelve csak semmi ötletem nincs, hogy milyen programok, ételek (sütiken, ropikon kívül, hogy valami normálisat is együnk) legyenek. Kinti programok is lehetnek, de a negy része inkább benti legyen. Eddig 16-an vagyunk (fiúk, lányok). A válaszokat előre is köszönöm!

2015. dec. 8. 21:27
 1/9 anonim válasza:
Alkohol?
2015. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha lehet mellőzzük.
2015. dec. 8. 21:58
 3/9 Mark990728 válasza:
Ki iszik a legtöbb italt 1 perc alatt,vagy valami ilyesmi
2015. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Üvegezzetek
2015. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd meg bunyós pityut.
2015. dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lan party XD
2015. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

sportok(pl. tollas, sakk), videojátékok, esetleg TV, társasjáték, tánc, zene, esetleg, ha valaki álma, hogy DJ legyen, nyomassa ő, pizza, csomó ingyen kaja, legalábbis én ingyenkaja mániás vagyok szóval beválhat.

És ha ennyi idős vagy, semmiképp sem ajánlok alkoholt, se semmilyen drogot, cigit, stb... ezekkel csak megszívod, alkoholtól talán még azt is sikerülne elfelejteni, hogy milyen jó szülinapod volt. :)

16/F

2015. dec. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
felelssz vagy merszezés.
2016. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pia,cigi, fű
2016. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!