Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Unokatestvéremnek most lesz...

Unokatestvéremnek most lesz szülinapja,21 éves lesz és fiú. Milyen szülinapi ajándékot tudnék neki adni?

Figyelt kérdés

Nagyon közel állunk egymáshoz, mintha testvérek lennénk, viszont nincs semmilyen ötletem :(

A válaszokat előre is köszi:)

19/L



2016. márc. 22. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy karambit blue steelnek szerintem tuti örülne.
2016. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én rételmezésemben a "nagyon közel állok hozzá" magábafoglalja azt, hogy ismerem, tehát tudom, mit szeret. Ha ez nincs meg, véelményem szerint a "angyon közel állunk egymáshoz" nem helytálló.


Annyi információból, hogy 21 éves fiú, és unokatestvér nem tudunk semmit seme levonni. Egy focilabda annyira jó lehet, mint egy barbie.


De, egy lehetséges opciót elsütök: nézz szét nála, meglátod, mi érdekli, és vegyél neki egy köynvet, dvd-t, vagy számítógépes/konzolso játékot, ami szeritned tetszhet neki.

2016. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
2016. márc. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fülhallgatót, vagy telefontokot
2016. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak üzenném, nem véletlenül írtam oda hogy nincs ötletem, ha meg nem tudsz segíteni ne segíts, és nem véleményt kértem hanem és itt újra megismétlem önmagam ötleteket:) A többieknek köszi:)
2016. márc. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!