Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó dumájú nyaralásra meghívó...

Jó dumájú nyaralásra meghívó szöveget tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Anya testvére 30 éves lesz és szülinapja alkalmából meghívtuk horvátországba nyaralni és, ahogy az előbb írtam jó dumájú képeslapot szeretnénk neki adni. Tudnátok írni?
2016. júl. 2. 00:30
1 2
 11/15 anonim válasza:
Az első teljesen jót írt. Vicces :)
2016. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 igen, nekem is az tetszett a legjobban, de az meg inkább komolyan vicces
2016. júl. 3. 18:51
 13/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, kérdező, komolyan vicces, ezt hogy értsem? :)

Amúgy bocs, kicsit off lesz, de... miért akarsz alpári szöveget? A mai vígjátékokkal pont az a baj, hogy nincsenek bennük igazi poénok, csak alpáriak... és ezen kéne röhögnünk, de szerintem ez rohadt unalmas. Nem azt mondom, hogy én olyan hű de eredeti szöveget írtam volna, de szerintem jobb, mint bármilyen alpári szöveg. Persze a te döntésed, hogy mit írsz a meghívóra, én csak írtam egy alternatívát.

11-es, kösz, örülök, hogy tetszik. :)

2016. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#1 kommentelő, nekem tetszett amit írtál, sőt vicces is volt, csak akinek küldenénk ő az ilyen vígjátékos alpári vicceket szereti, ezért szeretnénk ilyen szöveget, elnézést, hogy rosszul esett neked és hogy eltérő az emberek véleménye...
2016. júl. 4. 14:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy esett rosszul, lehet inkább rosszul fogalmaztam, ha ez jött le, én csak véleményt nyilvánítottam a hagyományos kontra alpári vicc témában. :D Mellesleg tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek más az ízlése, sőt nem sok olyan dolog van, ami szubjektívebb lenne a humornál, kis túlzással ahány ember, annyi fajta humor. :D De tényleg! Mindenesetre bocs, de alpárit nem tudok írni, az valahogy nem az én műfajom...
2016. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!