Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Baratomnak a heten lesz a...

Baratomnak a heten lesz a szuletesnapja szerintetem az jo ha egy kulcstartot kap amibe kozos kepunk lesz meg hozza valami csokit? Vagy ez igy keves? 22eves. En 16.

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 22:07
 1/5 anonim válasza:
0%
engedd popsiba, ettől neki felejthetetlen lesz. komolyra forditva, egy fiúnak nem kell csokoládé, valami tartós fogyasztási cikkben gondolkozz.
2016. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te ismered ot..ha tudod h orulne a csokinak akkor azt adsz neki mert pl az en barataom szereti a csokit es orul neki ha kap. A kulcstarto is jo, esetleg melle fozz neki vagy menjetek el enni vagy sot ha tortat csinalsz/veszel neki akkor tokeletes ajandek szerintem ez igy egyutt.

En baratomnak mindig sajat kezuleg csinalok neki valamit es mindig ugy orul neki. Kiprobalhatod te is:)

2016. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Hát nekem a kulcstartó nagyon gyerekes. Vagy anyukák szokták a gyerekük képét hordani.

Én tuti nem adnék ilyet senkinek sem.

A csoki jó, ha szereti.

Ha már kép, akkor inkább egy jó montázs a közös képekből, amit beteszel egy keretbe.

2016. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kulcstartó szerintem felejtős. :)

A csoki jó. Esetleg egy kép? Mármint közös fénykép kerettel az asztalon?

2016. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha szeret mindegy mit kap tőled:-)

Lehet csoki is de akkor finom legyen ;)

2022. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!