Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/készítsek a legjobb...

Mit vegyek/készítsek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Igazából van még másfél hetem de nem tudom mit csináljak, van elég sok képünk de szerintem a fotó album olyan "megszokott" és hát ismerem annyira hogy elhagyja otthon is😂

Valami ötlet?



2016. aug. 15. 16:53
 1/8 anonim válasza:
100%
Készíts a képekből videót. Movie makerben gyorsan megvan. Vagy egy parafatáblára rakd ki őket esetleg pluszba ilyen közös poénokkal
2016. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem megszokott es snassz a fotoalbum, plane a mai vilagban, ahol csak egy facebook-uzenetben tudjak le sokan a felkoszontest meg esetleg csatolnak egy jo hulye kepet hozza, amirol az illeto remelte, hogy a masik mar 1000 eve kitorolte. Ennel egy szemelyre szabott "kezzelfoghato" fotoalbum sokkal szemelyesebb :) engem nagyon meghatna es baratnod helyeben biztos megoriznem es vigyaznek ra akar eletem vegeig. Pedig tavolrol sem vagyok az a cuccait soha el nem hagyo tipus, de az ilyesmi megiscsak mas.
2016. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit szeret?
2016. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából ő bárminek örül, csak folyton mondja hogy ne költsék már adtam neki egy fotoalbumot csak a kistesoi eltüntették😂 ezért vagyok tanácstalan:( de a táblás megoldás tetszik😇 köszönöm szépen!!
2016. aug. 15. 23:22
 5/8 A kérdező kommentje:
*ne koltsek rá :)
2016. aug. 15. 23:23
 6/8 anonim válasza:
Szerintem olyat is csinálhatsz, hogy a kedvenc közös képeteket rányomtatod egy kispárnára, egy bögrére vagy akár egy telefontokra. Nem olyan drága, csak beviszed telefonon vagy pendrive-on a képet és megcsinálják neked. Nem is olyan drága, de személyes, és ha megcsinálod a barátnőd biztos örülni fog neki.
2016. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen koszonom😍😍😍 megmentették😘
2016. aug. 18. 09:11
 8/8 anonim válasza:
Csinalj neki egy kis fa dobozba kis papirokat amikre kedves/szerelmes idezetek irsz ki pl a netrol es fesd le a dobozt v valahogy dekorald ki :) nekem egy ilyet adott a baratnom nemreg es sztem nagyon aranyos
2016. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!