Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy 17 éves fiúnak?...

Mit vegyek egy 17 éves fiúnak? (Barátomnak), amit használni is tud?

Figyelt kérdés
Most lesz a szülinapja és olyan ajándékot szeretnék neki, aminek örül, és tudja használni. Megkérdeztem mit szeretne azt mondta semmit de én mégis szeretnék neki valami apróságot.

2016. dec. 25. 21:01
 1/5 anonim válasza:

Töltsd vele azt a napot, szeretgesd.


Többet jelent az mint valami kézzelfogható...

2016. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

tél van, vegyél neki sapkát

vagy ha szeret olvasni, könyvet.

ha szeret videójátékozni, akkor valami azzal kapcsolatosat (azért nem mondom hogy játékot, mert azok elég drágák tudnak lenni)

valami cuki bögrét, esetleg személyre szólót

valami poénos pólót, vagy bandásat ha olyan srác


most hirtelen ennyi jutott eszembe :D

2016. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egy vibrátort
2016. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
legnagyobb tévedés hogy annak örül az ember amit használ... ne olyat akarj neki venni amit használni fog hanem olyat aminek örülne nagy különbség és nagyban megvaltoztatja a szemléletet... én volt hogy egy darab papírt kaptam gondosan kiszinezve fele egyikünk kedvenc színe másik fele a másik kedvenc színe és tele volt írva kettőnk által elhangzott romantikus mondatokkal vagy vicces aranyköpésekkel... semmire nem tudtam használni mégis azonnal kiraktam a falra
2016. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
vegyél neki egy madzagot amivel felköti a szopóálarcodat :) : - )
2016. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!