Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak Apukámnak születésna...

Panka0826 kérdése:

Mit adjak Apukámnak születésnapjara?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy millió ilyen kérdés van font, de semmi számomra hasznos választ nem találtam. Sajnos nincs sok pénzem szóval inkább készítenek valamit ami különlegesebb dolog. Nagyon szereti az állatokat, olvasni, filmezni, gyűrűk ura és a hobbitot is nagyon szereti meg a hasonló "lenyes" filmeket. Február 2.-an lesz a szülinapja, kérlek segítsetek. Köszönöm szepen:)
2017. jan. 28. 21:15
 1/5 anonim válasza:
Mivel azt mondtad hogy szereti az állatokat mondjuk azt nem írtad mennyi pénzt szánsz rá vegyél neki egy kisállatot vagy kérd meg anyukádat segítsen egy kicsit (akár pénzel) biztos nem fogja sajnálni vagy ha van esetleg kisállata akkor arról csinálni képet és egy fényképalbumot vagy valami kis cuccost az állatkának vagy esetleg egy könyvet azt is lehet kapni olcsón 1000-2000FT körül simán de akár csinálhatsz könyvjelzőt is és nyomtatsz rá egy figurát "lényt" mindeggy hogy mit adsz a szándék a lényeg.Remélem segítettem.Sok szerencsét4
2017. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Guminőt annak tuti örül!
2017. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem tudom ,hogy segítek-e vele, de itt jó dolgok vannak.


[link]

2017. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm szépen, a szüleim sajnos nincsenek együtt, meg hát Apa kisallatboltba dolgozik, de a többi szoba jöhet. Koszomom szepen:)
2017. jan. 30. 06:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló köszönöm, megnezem:)
2017. jan. 30. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!