Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a párom 18. születés...

Mit adjak a párom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Régebb óta együtt vagyunk, szóval nagyon sok mindent adtam már neki és kifogytam az ötletekből. Egy fiúnak a 18. születésnapjára valami meghatározót érdemes adni, igaz? Mi lehetne ez?

2017. márc. 14. 17:02
 1/6 anonim válasza:
mi a büdzsé? és mennyi időd van még?
2017. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
análszex?
2017. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ritka h..lye kérdés, legalább kifejthetted volna hogy ő milyen és miket szeret.


Vegyél neki könyvet.

2017. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a hatezredik ilyen kérdés ezen az oldalon. Nem lenne érdemesebb inkább azokat böngészni? Nem ismerjük őt úgy, mint te.
2017. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végig olvastam azt a 6000 ilyen kérdést, de ugye nálunk a parfüm, karkötő stb. már nem lehetőség.
2017. márc. 14. 20:33
 6/6 anonim válasza:
Szervezz egy napot ami róla szól. Pl meglepetés reggeli, utána akár élményfürdő, akár mozi, focimeccs, bármi amit szeret, utána meg egy finom vacsi,saját készítésű tortával. Én csinálnék kis kuponokat, pl hátmasszázs, mosdatás, joker stb..millió ötlet van a neten ilyen kártyákra.
2017. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!