Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőm szülinap...

Mit vegyek a barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
17 éves lesz, de még nem ismerem csak másfél éve,viszont elég jóban vagyunk. Amit tudni kell róla, hogy nem nyakláncos,karkötős,gyűrűs, nem sminkel (csak alapozó). Gondoltam rá,hogy a Wreck this journalt veszem neki,de állítása szerint nem túl kreatív. Különleges stílusa nincs (nem rocker),szereti a Vanst. Nem tudom mit vegyek neki. Ötlet? 17/l
2017. ápr. 3. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval leírtad, hogy mit nem szeret és akkor találjuk ki, hogy mit szeret?

Ja nem a Vans-et szereti.

Akkor vegyél neki Vans-et.


Amúgy másfél év alatt azért meg lehet ismerni annyira egy barátot, hogy önállóan kitalálj neki egy eredeti ajándékot és ne a neten kelljen érdeklődni vadidegenektől.

2017. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak gondoltam valakinek van valami kó ötlete.
2017. ápr. 3. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs ötleted, akkor adj neki élményt. Pl. hívd meg egy cukrászdába, vagy a kedvenc éttermébe.
2017. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki vlegy vicces felíratú bögrét, karórát, Vans-es pulcsit ha még nincs neki, esetleg fésűt(?). Ha sportol valamit pl. fut akkor olyan felső, vagy bögre amin futócipő van, ha kosadazik kosárlabdásat, stb. Plüssmacit esetleg, valami kisebb asztali díszt vagy szobrot ami tetszhet neki.
2017. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!