Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülinapja lesz és nem tudom mit adjak neki.Fiúknak annyira nehéz ajándékot venni.Imádja a karórákat de nem tudom hogy azt vegyek e neki mert van már neki 6 . Kb mindene megvan , szereti a kabalákat pl volt egy nyaklánca amibe a bibliábol volt egy részlet feltekerve és eltört.Gondoltam veszek neki ehy ujat de addigra már megvette magának. Segítsetek nem tudom mit adjak neki :( most lesz 18 eves !

#Szülinap-fiú-lány-18-ajándék
2017. ápr. 3. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod aki ismeri mi sem tudhatjuk mi lenne jó.
2017. ápr. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiúknak nehéz ajándékot venni, ez érdekes megállapítás.

Ha van 6 órája elfér mellé még egy, gondolom nem egyszerre hordja őket. Ha vett nyakláncot adj neki karkötőt.Vegyél egy sportcipőt, zoknit, sapkát, fejkendőt. Telefontokot, üvegfóliát, fejhalgatót, ulcstartót, cigisdobozt, öngyújtót, napszemüveget, dezodort.

2017. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem hogy mit akar..mutatott egy polot ALPHA INDUSTRIES :) . Meg mondta hogy szereti a muffint szolval sutok neki..de nem baj szerintetek ha mar tudja hogy mit kap?es ez igy nem kevés?
2017. ápr. 4. 10:59
 4/4 anonim válasza:
18.szülinapra biztos valami maradandót adnék, graviroztass neki , vagy készíts egy közös képmontázst a póló mellé. Szerintem ne muffint, hanem tortát süss, ha mégis muffin akkor 18dbot és tehetnél rájuk 1-1gyertyát.
2017. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!