Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan tudnám kicsit szebbé...

Hogyan tudnám kicsit szebbé tenni ezt az ajándékot?

Figyelt kérdés
A barátom szülinapjára csináltattam egy fém szív alakú kulcstartót a dátummal, mikor összejöttünk. Mikor átvettem, csak a dobozban néztem meg, előről. És csak itthin vettem észre, hogy a hátulja csupa karc. Fogalmam sincs mit tegyek amitől szebb lehetne, arra gondoltam le kéne csiszolni aztán fényezni, de ilyen fényes ezüst színű bevonat van rajt, szóval ez valószínűleg hülyeség. Visszavinni más nem tudom, ki van fizetve, és erre hivatkozva biztos hogy nem cserélik ki. Valami ötlet amitől szebb lehetne a felülete? Előre is köszi.

2017. ápr. 29. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megpróbálnám visszavinni, vesztenivalód nincs vele. Max nemet mondanak.

A kérdés inkább az, hogyha mégis kicserélik, akkor nem csúsznál-e ki az időből?

2017. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne visszavinni? Te nem egy karcos, elcsúfított kulcstartóért fizettél!
2017. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak sajnos tényleg nem készülne el egy új időben.
2017. ápr. 29. 15:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy ki kéne polírozni hátha jobb lesz.
2017. ápr. 29. 15:06
 5/6 anonim válasza:
attól függ milyen a felület, anyag. ha nem 1 festett valami, hanem rendes fém az egész, akkor vegyél polír papírt, p800-tól már lehet karcmentesen polírozni, de inkább küldj képet, akkor többet tudok segíteni
2017. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de meg tudtam oldani. Az egyik családtagomnak volt és megcsinálta nekem szerencsére. Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 29. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!