Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek melyik polot...

Szerintetek melyik polot rendeljem meg a pasimnak szulinapjara?

Figyelt kérdés

[link] [link] [link]

Fiu velemenyeknek jobban orulnek



2017. jún. 30. 01:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a "Boni és Klájdos" kicsit nyálas kinézetű, de nem rossz az sem. Szerintem a fekete-fehér párosítás jól mutatnak együtt, mármint a vegyes verziójú, hogy egyik fehér alapon fekete, másik fekete alapon fehér. Szerintem az a kombó nézne ki együtt a legjobban.
2017. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát nekünk is van azért önbizalmunk, de a King - Queen elég gagyi... kb. mint az amcsi filmekben a sulibálos álompár, a focicsapat kapitánya meg a pompomlányok vezetője, a két beképzelt majom, akik tényleg királynak meg királynőnek képzelik magukat... :D

Trónok harca stílusban még oké lenne a King&Queen, de így nagyon béna. Fekete-fehérben is.

A Bonnie és Clyde-oson hangosan felröhögtem... két elborult agyú, egymásba őrülten szerelmes, pszichopata SOROZATGYILKOSRÓL, rablókról van szó, erre felnyomják a nevüket egy Valentin-napi páros pólóra, VIRÁGMINTÁVAL? Ráadásul 01? EZ valami vicc? Tudom, hogy az átlagembernek már nem jut eszébe utána olvasni, hogy kik is voltak ezek az emberek, akiknek a nevével dobálóznak, de azért könyörgöm... Bonnie és Clyde virágmintás hipszter pólókon... mindjárt kimásznak a pokolból és bosszút állnak azon, aki ezt a förtelmet kihányta.

Aranyosnak tartom egyébként a páros pólókat, sok fajta nekem is tetszik, a barátnőmnek is, de ezek rettenetesen idétlenek, amúgy meg semmi extra, csak egy sablon fazonú fekete/fehér póló gagyi rávasalt felirattal. Ha már páros cucc, akkor lehetnél kicsit kreatívabb. Még a nőktől is kitelik néha, ha megerőltetik magukat.

2017. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki olyat aminek o orulne ne pedig egy ilyen "jajj az enyem vagy egymasei vagyunk ahhh ahhh" polot mert ennel mar csak az lenne rosszabb ha plakatba nyomtatnád az arcod es kiraknad a falara legalabb ha ennyire nem tudod mit szeret akkor probalj olyan dolgot talalni ami a kozos kis titkotok vagy elmenyetekre emlekezteti vagy tenyleg valami kulonlegeset ne olyat amit a 15 evesek vesznek a "parjuknak" mert egy hetesek lettek
2017. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!