Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Budapesten hol tudok igényes...

Budapesten hol tudok igényes tortát keszittetni az egy éves kisfiam számára?

Figyelt kérdés
2 tortája lesz, az egyiket én készítem, amibe beletelhet a másik a "dísz" torta. Tudtok ajánlani cukrászdát vagy cukrászda, aki szép tortákat készít? A sok bongeszestol már jojozik a szemem.

2017. szept. 14. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A Rákóczi úton az Auguszt cukrászda V ker Kossuth L utca , aztán VI ker
2017. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rózsa utca 64 . Napfényes Cukrászda .
2017. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint gyakorlo apukatol, fogadj el egy tanacsot: ne a rongyrazasrol, 'igenyes' tortarol szoljon a szuletesnap. Az egy eves gyereked kb. egy falatot nem fog enni, neki sokkal nagyobb szuksege vagy anyucira, apucira, nagypapira-nagymamira, hogy ott legyenek vele, erezze hogy most mindenki neki orul.


A torta huszadrangu lesz, ranez, talan elfujja a gyertyat (bar nem hinnem hogy mar tud ugy fujni), talan megkostolja, de inkabb az ajandekok csomagolasaval fog jatszani orakig.

2017. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat! :) Most hogy visszaolvastam a kerdesemet rájöttem többet kellene aludnom.

Utolsó valaszolo! Igen, ez a férjem hozzáállása is, a gyermekünket válaszkészen neveljük, hurcis, anyatejes ölbe baba, minden szeretet megkap.

Valójában a torta az én szívemet melengeti meg, jó lesz visszanézni 20ev múlva, hogy de szép és emlékezetes volt az első szulinap.

2017. szept. 15. 00:11
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Nem vagyok képben pesti cukrászdákban, de keresd meg Farkas Vilmos sütödéjét a közösségi portálon.

De ha az első születésnap a torta miatt lesz emlékezetes, akkor baj van.

2017. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, nézem a videót a szülinapról húsz év múlva: ó de szép torta, akkor még lehetett rá rakni gyertyát amit mára betiltottak az EU-ban, kár hogy az ex férjem állandóan a hülye gyerekét filmezte és csak néhány pillanatra engem amikor a tortát ettem, pedig még mindíg itt érzem a számban az ízét... Ó, azok a szép idők amikor még annyi tortát ehettem, amennyit akartam...
2017. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!