Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Mit adjak a fiú barátomnak a 19. születésnapjára?

Jövő hétvégén lesz, és én is meg vagyok hívva. Nagyobb buli lesz, egyébként nem is tudom, hogy a többiek visznek-e egyáltalán valami ajándékot, de én gondoltam valami apróságra. Csak sajnos ötletem sincs, egy társaságban vagyunk, de annyira még nem ismerem. Ti mit adnátok neki? :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, születésnap, buli, fiú, ötlet

2017. okt. 10. 22:27  Privát üzenet  

A válaszok
Westside13 nevű felhasználó válasza:

Ha te lany vagy es meghivott, akkor azt tudom ajanlani, hogy vegre magadat 😃

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. okt. 11. 08:03 Privát üzenet
A barátom az férfi nem, a barátnőm meg nő nem. Nem?

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. okt. 11. 14:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi első, kihagynám, azt majd a 20.ra (se):DDD

Igen, nyilván, csak gondoltam akik nem nyitják meg a kérdést, így jobban lejön, hogy haverról van szó, nem pedig a barátomról, akivel együtt vagyok (láttam pár kérdést ahol volt ebből kavarodás) :)

# 3/4Időpont 2017. okt. 11. 16:35 Privát üzenet

Persze, ha valaki meghív a születésnapjára, akkor mindenképpen illik valami ajándékkal készülni. Mivel nem ismered annyira, nyilván nem is vár tőled semmi extrát. Szerintem ilyenkor a pia+csoki kombó a nyerő, annak mindenki örül. Egy jó pezsgő, esetleg bor, vagy valamilyen tömény, attól függ, mennyit szánsz rá. :D

De ha tetszik a fiú, és be akarsz vágódni nála, akkor kitalálhatunk valami kreatívabbat. :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. okt. 12. 18:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek a barátomnak születésnapjára?
Mit vegyek a barátomnak születésnapjára?
Mit vehetnék barátomnak a születésnapjára?
Mit készítsek a fiú barátomnak a 17. születésnapjára?
Mit tudnék a barátomnak születésnapjára készíteni saját kezűleg?
Egy 19 éves fiú barátomnak mit vegyek születésnapjára? Hobbija az edzés, kondizás. Ha esetleg ezzel kapcsolatban van ötlete valakinek, vagy akár egyéb ötlet?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!