Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a fiú barátomnak a...

Mit adjak a fiú barátomnak a 19. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén lesz, és én is meg vagyok hívva. Nagyobb buli lesz, egyébként nem is tudom, hogy a többiek visznek-e egyáltalán valami ajándékot, de én gondoltam valami apróságra. Csak sajnos ötletem sincs, egy társaságban vagyunk, de annyira még nem ismerem. Ti mit adnátok neki? :)

2017. okt. 10. 22:27
 1/4 Westside13 válasza:
Ha te lany vagy es meghivott, akkor azt tudom ajanlani, hogy vegre magadat 😃
2017. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátom az férfi nem, a barátnőm meg nő nem. Nem?
2017. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi első, kihagynám, azt majd a 20.ra (se):DDD


Igen, nyilván, csak gondoltam akik nem nyitják meg a kérdést, így jobban lejön, hogy haverról van szó, nem pedig a barátomról, akivel együtt vagyok (láttam pár kérdést ahol volt ebből kavarodás) :)

2017. okt. 11. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, ha valaki meghív a születésnapjára, akkor mindenképpen illik valami ajándékkal készülni. Mivel nem ismered annyira, nyilván nem is vár tőled semmi extrát. Szerintem ilyenkor a pia+csoki kombó a nyerő, annak mindenki örül. Egy jó pezsgő, esetleg bor, vagy valamilyen tömény, attól függ, mennyit szánsz rá. :D

De ha tetszik a fiú, és be akarsz vágódni nála, akkor kitalálhatunk valami kreatívabbat. :D

2017. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!