Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak neki ajándékba?...

Mit adjak neki ajándékba? Mindjárt szülinapja van, de eddig semmi ötletem nincs

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Semmi ötletem nincs. Alapból egy olyan ember,akinek elég nehéz ajándékot választani. Vív, és szeret fotózni, eléggé konyhatündér(szeret sütiket sütni, főzni) és kocka de nem olyan értelemben hogy gamer, hanem informatikus lélek vagy mi😂 Az ilyen informatikával és fotózással kapcsolatos dolgok kilőve, mert azokat szereti magának megvenni, mert mindig vannak elvárásai egy adott technikai dologgal szemben, és akár ha kell még sokkal drágábban megrendeli, ha nem talál itthon számára megfelelőt. Szóval elég” érzékeny” ezekre a dolgokra. Kedvenc színe, állata nem igazán van, igazából semmiből nincs konkrét kedvence. Szeretnék neki valami személyeset adni. De semmi ötletem. Esetleg tud valaki valami ötletes ajándékot, lehetőleg nem több 10 ezer forintért? Elég sürgős lenne, légyszi aki tud segítsen!

2017. okt. 20. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Douglas Adamstől vedd meg neki az utoljára látható c.könyvet. imádni fogja ☺
2017. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!