Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek/csináljak a barátom...

Mit vegyek/csináljak a barátomnak szülinapjára? (23/F)

Figyelt kérdés

Pont szilveszterkor egy éve voltunk együtt, szóval akár valami 2017 összefoglaló is lehetne, gondolkoztam ilyen cewe fotókönyvön, de 2 hetem van és vizsgaidőszakban nem nagyon van időm, hogy megtervezzem :( Eddig megvalósított ötletek: képkeretben a legviccesebb és maradandóbb messenger beszélgetéseink, diy bonbon, bandás pulcsi, élményajándék (szabadulószoba).

Az biztos, hogy sütök neki egy tortát, de emellé szeretnék még valamit. Azok a "témakörök" amik szóba jöhetnek nála: zenéhez kapcsolódó dolgok (metálos), informatika (programozó), pc játékok (főleg WoW), sör és ehhez kapcsolódó dolgok, edzés, főzés. Ezeken kívül is szívesen fogadok ötleteket. Köszönöm előre is :)



2018. jan. 7. 20:43
 1/6 anonim válasza:
Én az 1 éves evfordulonkra sajat kaparós sorsjegyet csináltam. Mindenféle közös programmal. Kb egy délután alatt legyarthato es beszerezhető hozza minden :) imádta. Előtte meg Diablo könyvet vettem neki külföldről. Bár két hét alatt onnan nem lehet rendelni :/ pinteresten is nézz körül jo ötletek vannak fent :)
2018. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sextársas
2018. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy indiszkrét kérdés, de mielőtt válaszolok, hadd kérdezzek meg valamit, nehogy aztán hülyeségeket írjak. Párkapcsolatról van szó, vagy barátságról?
2018. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig a "fotókönyv" nem rossz ötlet, de ha van kedvenc metal bandája, gondolom, azzal kapcsolatos ajándéknak is örülne.
2018. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat :)
2018. jan. 9. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, mint meleg fiú, én mindenképp örülnék valami személyes dolognak. Olyannak, ami összeköt a barátommal. A közös kép tényleg jó ötlet. Szerintem elvihetnéd vacsorázni, és adhatnál neki egy gyűrűt. A legcukibb dolog, ha egy romantikus vacsora mellett, egy gyűrűvel leped meg. Én nem adnék ilyen alkalmakra "hasznos" dolgot. Csakis olyat, ami a tiszta szeretetedet fejezi ki. ^.^

(A gyűrű helyett szóba jöhet nyaklánc, fülbevaló, vagy bármi hasonló. Feltéve, ha szívesen hord ilyeneket.)

2018. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!