Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Kedves Lányok, Hölgyek! Van-e az AVON Passion Dance illatához hasonló, tartósabb parfüm?

Édesanyámnak március végén lesz a születésnapja, és meg szeretném őt lepni egy jófajta parfümmel. A Passion Dance a kedvenc illata, de szeretném egy ehhez hasonló, tartósabb parfümmel meglepni. A hasznos válaszokért megy a zöld kéz!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Avon, születésnap, parfüm, Passion Dance

01-13 17:16  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Ezt a parfümöt még nem használtam, szoktam avonból rendelni. Nekem ezek váltak be(én is szeretem ha tartós): femme, attraction, celebre-ezt anyukám használja

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-14 21:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismerte valaki az avon spirit edt parfumot? Erdekelne milyen osszetevokbol allott. Vagy melyik parfum illata hasonlo az avontol? Koszi a valaszokat!
Tonino Lamborghini Prestigio vagy hasonló illatú parfümhöz és/vagy dezodorhoz, honnan lehetne hozzájutni?
Egy Miss Punk-hoz hasonló illatú parfümöt hol találok? Eléggé surgős lenne. Köszönöm előre is.
Avon Far away exotic-hoz hasonló illatú parfüm?
Balea sweet wondeelandhoz hasonló illatú tusfürdőt ismer valaki? Mert sajnos már nem gyártják!?
Grace EDP Oriflame parfüm van még, ha nincs melyik illat hasonló?

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu