Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó ötlet, ha Facebook-on...

Jó ötlet, ha Facebook-on hívom meg az embereket a bulimra?

Figyelt kérdés
Eddig minden szülinapom olyan volt, hogy 3-4 barátommal tartottunk egy házibulit, aminek aztán kanapén ücsörgés és zenén való veszekedés lett a vége. Idén szeretnék végre egy igazán nagy bulit, megadott témával, előre kitalált programokkal és 20-30 emberrel. A probléma az, hogy a pár szem barátomon kívül ugyan sok ismerősöm van, de egyikükkel se tartom igazán a kapcsolatot és egyenként nem merem elhívni őket. Nagy hülyeség lenne mondjuk egy eseményt csinálni neki fb-n?
2018. jan. 20. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Minek akarsz ekkora bulit így megszervezni, ha nincs meg hozzá a baráti köröd? Előre kitalált programok....ez így nagy hülyeség, te nem érzed?

Pár szem barátod van, ennyi, akkor hívd meg őket és tartsál kisebb bulit. Nagyon erőltetni akarod, hogy népszerű legyél és valszeg ezért erőlködsz ennyire, csak épp feleslegesen. Nem fog 20-30 ember elmenni, csak az a 3-4, ezt előre megmondom. Gondolom még gyerek vagy...

2018. jan. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért jobb 20- 30, majdhogynem idegen emberrel bulizni, mint azzal a néhánnyal, akik valóban a barátaid?
2018. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne 20-30 kevésbé imserőst csődíts oda, elég max 8-10.


Nekem volt egy szilveszteri bulim, még gimis koromban. Ide a barátnőm hívta az ő és testvérei - rocker - haverjait, akiket csak látásból ismertem. Kicsit paráztam is, hogy jajj, mi marad a lakásból...

Természetesen én voltam az, aki telehányta a lépcsőházat és pezsgővel locsolta a lemezjátszót + festményeket :) Senkivel nem volt gond. Jó kis bulika volt.

Ilyen tematikus bulival nincs tapasztalatom, mx. farsangi beöltözést bírok elképzelni.

Szerintem az ötlet jó, de azért 30 ember az sok. elég oda 10 is. Ügyelj a nemek arányára is. Sok sikert!

2018. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezek az "események" pont arra jók hogy semmire. Ha valakit meg akarsz hívni, akkor kérdezd személyesen, akkor talán még el is mennek.


Na meg, ha már az a 3-4 baráttal is befullad a buli, akkor 30 emberrel meg se próbáld inkább...

2018. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!