Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek 19 születés napomra...

Mit kérjek 19 születés napomra apámtol?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 13:26
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
90%

3 éve nincs egy pár cipőm se. Ami van azt ragaszgatom.

Kabátom varrva van. Kaja csak a mosogatóból van ( vendéglátós vagyok)

Napi 12 órában hajtok azért hogy semmim se legyen.

Más meg kérdezi mit kerjen szülinapra....


Nem rossz amíg nem a neten teszi

2018. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Előre tervezel 19 évre?
2018. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek más a szeretet nyelve. Nekem a közösen együtt töltött minőségi idő számít. Én kérnék egy balatoni kalandparkos hétvégét egy borkóstolóval zárva a napot és másnap egy masszázzsal. :)

Ilyenekre 19évesen nem volt lehetőségem, telefonból meg felesleges egy negyed milliós telefon. 250 ezerből inkább egy bringát, vagy egy kismotort, vagy egy használt autót vennék, nem telefont.

2018. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

Egyedül a 13as válaszoló adott korrekt választ. Nem ítélkezett, nem minősített. Csak leírta a meglátását.


Amúgy tényleg az van, hogy ismerni kellene a család anyagi helyzetét és az ünnepelt vágyait.


És semmivel nem értékesebb az az ember aki két bőrönddel elutazott, mint az, aki a családdal él, csak más élethelyzet, más sors.

2018. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik életképes a másik életképtelen. Nem élethelyzetről van szó. Nem mondtam, hogy mindeni utazzon el 18 évesen, de 19 évesen már nem azon kéne merengeni, hogy milyen telefont kérjek. Ez max 15 évesen elfogadható. Le se xarom milyen telefonom van már csak egy eszköz nem izgat egyáltanán az izgat, hogy megkaptam-e egy állást vagy nem stb stb nem az, hogy samsung vagy apple a telefonom és milyen játékok vannak rajta.
2018. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%

Kérdezd meg tőle mennyi a keret.

Drága az a telefon, de ha belefér és azt szeretndéd, akkor miért ne?

Már írták a közös programot... Szerintem faterod is örülne, ha telefon helyett mondanád hogy menjetek el családostól hétvégére valahova...

2018. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
53%
A magyar helyesírás szabályai, 12. kiadást, vagy egy jó muffot.
2018. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%
Egyedül az 5-ös hozzászóló adott használható választ. Teljes mértékben egyetértek vele! Ja, hogy az én voltam? Bocsika:D
2018. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
"dr.zsírvágó" helyesírásról papol és még a tulajdonneveket sem képes leírni. Ellenben szépen bele tud taposni másik lelkébe anélkül, hogy a hiba valódi mivoltára felhívná a figyelmet. Egy igazi trollkodás, amit művel. Főleg, hogy ilyen névvel csinálja. Az eredeti Dr. Zsivágó nem volt destruktív.
2018. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
19-es, tudod ki az a dr. zsírvágó?
2018. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!