Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit vesztek a párotoknak,...

Ti mit vesztek a párotoknak, rokonaitoknak, szüleiteknek szülinapjaikor?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hál istenek, mi már évekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy nincs közös ajándékozás. Felköszöntünk mindenkit, de nem veszünk ajándékot. Kivéve a kis család, vagyis a férjem, és fiam, meg a gyerekek akik kicsik. 3 kicsi gyerek van a nagy családban ők kapnak ajándékot.
2018. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit.Sajat kezuleg keszitek valamit. :)
2018. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek, mit. Hiszen nem egyformak az emberek, nem ugyanazokat a dolgokat szeretik, az erdeklődesi körük is változó.
2018. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit, kivéve ha nagyritkán ihletet kapok. Mindig pocsék voltam ajándékozásban, nem fárasztom sem magam, sem az ajándékozottat. A családomat ez nem zavarja.

A párommal leginkább tortát sütünk a másiknak, de most ihletett kapott kb. 18 év után és Body kiállítást kaptam :) Ilyen ajándékom sose volt, tényleg a semmi és a torta között szoktunk elhelyezkedni, ami nekem pompásan megfelel.

2018. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi ötletem, akkor elviszem őket ebédelni, vacsorázni.

Néha kitalálok valami nagyon jót, de szoktam "sablon" ajándékokat is adni, de azokat is szeretik. Pl. kedvenc parfüm. Nem nehéz kitalálni, de mindig jól jön, és tuti, hogy hasznos és örül neki.

De nagyon sok mindent vettem már, pl. könyv, ruhanemű, dísztárgy, színházjegy, különleges virágcsokor.

Saját készítésű ajándékokat nem tudok. Nem vagyok annyira ügyes. Torták szoktam készíteni, az jól szokott sikerülni.

2018. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi családunkban hógömböket szoktunk ajándékozni egymásnam, gondolhatod, hogy már mennyi van itthon.
2018. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!