Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátnőmnek nemsokára lesz a...

Barátnőmnek nemsokára lesz a 18. szülinapja és mivel már több mint 10 éve vagyunk jóban arra gondoltam összeállítok egy scrapbookot/albumot rólunk. Szerintetek mit tegyek bele?

Figyelt kérdés
Természetesen a közös fotóinkból szeretnék egy ilyen régen és most montázst csinálni, mega közös mozizásainkról a megmaradt jegyekez beragasztani, eddig ennyi ötletem van tudnátok légyszi ötleteket adni? Köszönöm!

2018. szept. 10. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Először is egy királyos jó zene kell alapnak! Valami igazán szép és szívhez szóló! Anélkül tapasztalataim szerint semmit nem ér az egész.
2018. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%
Esetleg a képekhez fűzhetsz saját megjegyzést, például ha a kép készítésének napján történt valami fontosabb dolog veletek és ő erre már nem emlékszik, akkor eszébe jut az a kínos/vicces pillanat. Ha pedig tíz éve ismered, akkor biztos van olyan dolog, amit mindketten szerettek(pl.valamilyen étel) vagy amit ő szeret és azt összegyűjtöd egy oldalra.
2018. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Adj mellé egy vibrátort neki, 18. szülinapra mindenki örül neki
2018. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek az első válaszadóval: nagyon sokat dobhat rajta egy nagyon szép zene

Ja és lehet engem is lepontozni a sok autistának, ennyit tudtok, meg a neveteket, selejtek...

2019. szept. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!