Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek minden fiatal...

Szerintetek minden fiatal nagy bulival ünnepli a 18. születésnapját, vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Esetleg van aki csak családilag, vagy sehogy sem ünnepli?

2018. okt. 17. 14:20
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Nem igaz.

Én sem buliztam.

2018. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
75%

Én nem csináltam semmit sem. Ugyan olyan nap volt, mint a többi. Sőt, semelyik szülinapomon se csináltam semmit. Mivel antialkoholista vagyok, ezért soha nem iszom. A szülinapjaimon sem ittam egy kortyot sem és nem is fogok. Én teljesen egyedül "ünnepeltem" a szülinapom. Igen, antiszociális (is) vagyok.

Úgy hogy nem, nem mindenkire igaz.

2018. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Semmire nem tartottam a 18as szülinapot. Nem ünnepeltem meg. Tudod, semmi nem változott azon a napon. Nem lett illatosabb az ürülékem. Nem szórt csillagokat a mellbimbóm. Nem változott borrá a víz, amihez hozzá értem. Nem lettem okosabb. Nem bírtam jobban a terhelést. Nem gondolkodtam felnőttesebben.

Egy valami változott: Apám megjegyezte, hogy innentől bármikor kicserélheti a zárat, hogy ne tudjak haza menni és nem köteles többet etetni.

2018. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sosem volt szülinapi bulim.

A rokonságban is csak egy ebéd van, tortával és összeülünk négyen...

2018. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
92%

Márciusban töltöttem semmi nem volt... 😂


18/F

2018. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 klopusz ***** válasza:
82%

Mindkét lányom betöltötte már a 18. életévét.

Az ünneplés családi körben zajlott, teljesen békésen. Semmi különbség nem volt az előtte vagy utána lévő szülinaphoz képest.

2018. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
Csak a szokásos volt. Kis családi összeröffenés, jó kaják, pár ajándék, ennyi. Élveztem amúgy, és pont elég is volt ekkora ünnepség.
2018. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én családdal ünnepeltem meg aznap amikor betöltöttem a 18-at. Aztán utána barátokkal pár nappal később egy hétvégén. De nem vittem túlzásba a piálást, igazából csak amolyan kerti bulit tartottunk, sütögetéssel, iszogatással meg medencéztünk mivel nyár közepe volt.

A legjobb barátom bulija 1 hónappal később volt, ő direkt engem kért meg hogy helyette vigyázzak a házra, meg a rendre mivel ő kimondottan inni akar, meg nagyon kirúgni a ház oldalát, aminek sajnos az lett a vége hogy mentőt hívtunk mert nagyon kiütötte magát, de szerencsére jó helyre került, ott rendesen ellátták, és örülök hogy abból tanult és inkább nem iszik ő soha (amit be is tart már 6. éve) Azóta tényleg nem ivott bulikba semmi alkoholt, persze pár éve volt amikor leültünk sörözni de az üveg negyedét sem bírta meginni, egyszerűen rosszul lett attól a kevéstől is.

2018. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy nem ünnepeltem az enyémet, de az összes többit sem. Legutoljára akkor volt szülinapi bulim, amikor még gyerek voltam, 10 éves korom előtt. Utána már nem.
2018. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tehát nem vagyok egyedül, hogy én sem fogom majd semennyire ünnepelni a szülinapomat. Erre voltam kíváncsi.
2018. okt. 20. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!