Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék a férjem 40....

Mit vehetnék a férjem 40. születésnapjára?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 10:09
1 2
 11/14 xp ali válasza:
48%
Nem ártana megkérdezni a férfit, hogy mit szeretne. bár sztem neki mindegy, vagy ilyesmi. 40 felett ideje a prosztata vizsgálatnak, de ezt én nem ajándéknak nevezném. :D a 40-es tábla lopása meg a közlekedés biztonságát veszélyezteti. egyébként a pasiknak ez nem olyan fontos, szal olyat adj neki, amit mind2en élveztek. elég egy torta, amit szeret, meg valami pia vagy apróság. a figyelmesség a lényeg.
2019. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én egy szuper bulit: családi összejövetelt kaptam ajándékba a 40-edikre. Jót beszélgettünk a rég nem látott rokonokkal.
2019. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha nagyon nem találsz ki mást, végső megoldásként vegyél neki egy szép bicskát vagy kést és abba gravíroztass bele egy nagyon rövid szöveget.. (ha kés akkor olyat keress amihez van tok is hogy tudja hordani autóban)

40-70€ között nagyon jókat találni az kb benne van az árban kb 15.000-20.000forint

2019. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én sétarepülést kaptam, valami kuponos akcióba elég jól megvették. Igaz jobb lett volna ha megkérdetek volna, mert annyira nem szeretek repülni (de nagy élmény volt), motoros vezetéstechnikai tréningre azóta is vágyok, csak magamtól sajnálom rá a pénzt, pedig van az is 20k körül...

40 évesen már nyugodtan meg kérdezheted tőle.

2019. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!