Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek születésnapjára?

Figyelt kérdés
A barátnőm 19 éves és 3 hónapja vagyunk együtt. Vettem neki egy plüss macit aminek van egy polója amin egy közös képünk van, csakhogy nem lett teljesen olyan mint amilyet szerettem volna így kiegészítő ajándéknak szánom. Barátnőm nem nagyon hord ékszereket, szóval az nem nagyon jöhet szóba, kézilabdázik viszont, csakhogy azzal kapcsolatban nem nagyon tudom mit lehetne. Ezért fordulok hozzátok, hátha tudtok adni nekem valami jó tippet. :D

2019. máj. 27. 15:53
 1/3 anonim válasza:
Szerintem érdemes ajándékkártyát venni, mivel akkor ha tudsz egy boltot amit szeret, akkor onnantól kezdve nem tudsz mellé fogni😉
2019. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha örülne a kis apróságoknak, akkor szerintem vegyél neki egy labdát, amire ráírsz valami aranyos üzenetet. Pl. örökké szeretni foglak, stb. Én örülnék ennek. Amúy a maci már önmagában egy nagyon szuper ötlet. Vagy akár vidd el egy étterembe.
2019. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vegyél neki egy ps4-et. 😀
2019. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!