Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ovis kellékek mennyire jó...

Ovis kellékek mennyire jó ötlet szülinapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok a lányom pár nap és 4 éves szeptemberben kezdheti az ovit amit nagyon nagyon vár már....

Igazából a játékokból már Dunát lehetne rekeszteni és minden ami új kb 2 napig érdekli... arra gondoltam lehetnének az óvodai kellékek az ajándékok (ovis zsák válfás változat, az ágyneműk és ovis tatyok) szerintetek mennyire lehet ez jó ötlet?? 1 hete volt "elő ajándék" az állat kert így nem akarok nagy dolgot de már kiégtem az ötletek terén....



#Óvodaifelszerelés #ajándékként
2019. júl. 19. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Helló

Szerintem szuper ötlet

Persze kockázatos, mert ha idő közben megutálja az óvodát... utálni fogja az ajándékokat, és még a születésnapját is. (Persze nem örökké)

Örülni fog neki biztosan (esetleg egy plüss figurát adhatnál neki, aki elkiséri, ha lejár az átmeneti idő (tehát egyedül lesz)).

2019. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem jo otlet.

Ezek nem ajandekok, nem hasznalhatja majd csak ovi kezdeskor.

Vegyel inkabb egy aktualis kedvenc barbit vagy vmit az is jobb mint ezek

2019. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Kevés gyerek örül annak, ami hetekre a szekrénybe kerül.

Vegyél könyvet.

[link]

2019. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Amire szükség van az nem ajándék. Az ajándék olyan dolog, amire a megajándékozottnak nincs szüksége, de örömet okoz neki. Ovis/iskolás felszerelés, ruha, cipő az nem ajándék, hanem szükséges használati cikói. Vegyél neki biciklit, görkorit, rollert, bankházat, stb
2019. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg igenis jó ötlet, ha olyan dolgot kap, amit sokáig fog tudni használni és nem csak egy milliomodik porfogó biszbasz lesz.

Érdekes, azzal bezzeg semmi baj sincs, mikor a szülők a rokonsággal vetetik meg ezeket a dolgokat. Akkor már nem érvényesek a “használati tárgy nem számít ajándéknak” elvek? Sógornőm is pont ilyen volt, nagyon örült, mikor a nagyik kigazdálkodták a pénzt a 28 ezres disneys iskolatáskára.

2019. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként meg anno én iskolakezdés előtt hetekkel kaptam meg az első iskolatáskámat és anyám mondta, hogy kb mindennap felpróbálgattam, ki-be pakolgattam belőle, le se tudtam tenni. Szóval az sem feltétlen igaz, hogy nem fog vele foglalkozni a gyerek ovikezdésig.
2019. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

5!


Soha senkinek nem vettem és senkivel nem vetettem szükséges használati tárgyat ajándékba a gyerekemnek. Ahogy nekem nem ajándék a vasaló, vagy a mosógép, úgy a gyereknek se az az iskolatáska

2019. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez még nem lesz így azért, mert te kijelented és szép, hogy te nem vetetsz meg semmit, de mások sajnos igen. Felénk attól még ugyanolyan ajándéknak számít az ovis/sulis holmi, mint a barbi, kisautó stb és ebből még sosem volt sértődés, pedig sokan megtehetnénk, hogy drága kacatokat veszünk a gyerekeknek (mondjuk én a háztartási cikkeket sem tartom gáznak, épeszű határokon belül, mert a porfogó tárgyakkal ellentétben értelmük is van).
2019. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Azért ne legyen már egyforma az iskolatáska meg az ovis ágynemű...

A gyerek várja a sulit, pakolgatja a táskába a ceruzáit, füzeteit, miegymást. Mit csinál az ovis ágyneművel meg vállfás ruhászsákkal?

2019. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!