Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napi programokat...

Valentin napi programokat tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Leginkább szabadtérire gondoltam, csak sok minden kiesik a korlátozások miatt.

2021. febr. 5. 09:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
87%
Lovaglás?:) Mármint, rendes lovon. (Ezt a félreértések elkerülése érdekében írom.)
2021. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elviteles kávé és valami b szép helyre elmenni.
2021. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi elmegyünk a közelünkbe lévő tóhoz piknikezni:D (rendeltem különleges édességeket plusz megsütöm a párom kedvenc sütijét) Utána meg lehet elmegyünk hegyet mászni
2021. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

1-es, olyan hülye vagy, a lehető legjobb értelemben! :D

A COVID-19 miatt most sokkal nehezebb, mert ugye étterem, szabadulószoba, minden ilyesmi kilőve.

Szabadtéri programok jöhetnek csak ugye szóba, illetve az, hogy beszerzel romantikus kellékeket, illatgyertya, illóolaj, Netflix/HBO Go (neten meg lehet kötni az előfizetést), romantikus vacsi (megfőzöd, ha béna vagy hozzá, vagy nem akarsz bíbelődni, akkor elvitelre/házhozszállítással megrendeled), megeszitek, utána egy romantikus film (lehetőleg azért nem a Szürke ötven árnyalata), masszázs, előjáték, szex és alvás... reggel meg lehet koronázni egy finom,ráérős reggelivel, ha feb.15-re szabit vesztek ki (az már sajnos hétfőre esik)

2021. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Valentin napi program?


for (t=0; t<1000; t++) {

printf(t + '* szeretlek');

}

2021. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
A legjobb Valentin napi program, hogy hanyagolod ezt a mesterségesen gerjesztett "ünnepet" és nem mások által előírt időpontban és módon fejezed ki az érzelmeidet.
2021. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Én az egész Valentin-napi őrületet nem szeretem. Ez egy Amerikából ide hurcolt hülye "ünnep", semmi keresnivalója nincs Európában.
2021. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
44%

Látom a valentinnapi rajnogók szépen pontozzák le azokat aki nem verik nagy dobra az "ünnepet" igy jöhet nekem is nyomik.


Amúgy egy tábla csoki elég vagy kis apróság, és ha jobb az idős esetleg sétálni valami szép helyen, nem tudom van-e kocsid akkor több helyre el lehet utazni bár most tél van.


Én szabadulószobára akarok majd menni vele, bár mi eltoljuk mivel pont 12-ezek azon a héten...

2021. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A lepontozás nem azért van mert nem szeretik a Valentin napot, hanem h senki nem volt kíváncsi rá 😂

Az volt a kérdés, hogy milyen programokat lehet most csinálni. Nem az h ki ünnepli és ki nem.

Egyeseknek muszáj ideböfögnie valamit, amire senki nem kíváncsi....

2021. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

+1 a kilencnek.

Arról nem is beszélve, hogy szerintem egyik pár se csak az év ezen napján mozdul ki vagy szeretik egymást. Ez csak egy plusz nap, amikor szintén ünnepelnek. De valszeg ezt a párok megteszik tavasszal, nyáron és összel is ☺

2021. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!