Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Csak én töltöm egyedül az...

Csak én töltöm egyedül az idei Valentin napot egyedül, úgy hogy nincs párom? Nagyon rossz érzés...

Figyelt kérdés
Tavaly sem volt barátnőm, sőt soha nem volt még párom (mondjuk, nem is csoda), pedig nagyon szeretnék és ilyenkor különösen fáj. Sokszor látom a velem egykorúakat, ismerőseimet, barátaimat stb., akiknek van párjuk, látom, hogy mennyire szeretik egymást és mennyire szerelmesek, ilyenkor mindig úgy érzem soha nem is lesz... :'-( Ha látok egy ölelkező párt, mindig megszorul a szívem. Nagyon hiányzik... Van más is ebben a helyzetben? Ti mit csináltok ilyenkor?

2021. febr. 13. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha csak amiatt rossz érzés, mert a Valentin napot töltöd egyedül, akkor sajnos nem tudlak sajnálni 🤷‍♂️
2021. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egész életem ezen a területen rossz, mert mindennap vágyom rá, csak ilyenkor a sok szív, a sok kép ahol mások szép, kedves és okos lányokkal, ölelkeznek/csókolóznak stb. ráerősít...
2021. febr. 13. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Az általában csak a látszat. Aki szeret, az nem csak azon az egy napon szeret.
2021. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak ezen az egy napon, de ilyenkor annyi szerelemről szóló dolgot látok, amitől eléggé rossz napom lesz.
2021. febr. 13. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor inkább maradj otthon 🙃🙂
2021. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Telefonod van?

Hívj fel valakit, beszélj vele 20 percet.

2021. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Persze!

Miért?? Miről??

2021. febr. 13. 21:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne. Akkor legyél magányos.
2021. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek a mai nap.

De az év többi napján is úgyhogy mindegy milyen nap van.

2021. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is egyedül voltam, pedig nekem van párom, csak szerinte ez nem fontos, úgyhogy inkább elment 12 órában melózni aznap.
2021. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!